Samsung Galaxy S21 Plus, iPhone 12 Pro Max ile birlikte bir videoda görünüyor


Web’de bu kez iPhone 12 Pro Max ile birlikte bir videoda gösterilen Samsung Galaxy S21 Plus akıllı telefonla ilgili materyaller görünmeye devam ediyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bu video, akıllı telefonu boyutları, kamera ünitesinin boyutu ve çıkıntısının yanı sıra ekran çerçevelerinin genişliği açısından karşılaştırmanıza olanak tanır. Bu bağlamda Samsung Galaxy S21 +, rekabette öne çıkıyor, ek olarak, ön kamera için ekranda sadece küçük bir delik bulunurken, iPhone 12 Pro Max, 2017 iPhone’da piyasaya sürülen modası geçmiş bir çentik ile donatılmıştır. X.

https://www.youtube.com/watch?v=yev8fxIGCu0

Ayrıca iPhone 12 Pro Max, keskin kenarlı düz bir gövdeye sahip; Samsung Galaxy S21 + ise arka panel sayesinde yuvarlak bir kenara sahip. Her iki durumda da akıllı telefon ekranları düzdür.

Samsung Galaxy S21 serisinin tanıtımı gelecek yıl 14 Ocak’ta bekleniyor ancak Samsung’un sunumda bir şeyle şaşırtması pek olası değil. Bu hızda akıllı telefonlarla ilgili tüm detayları duyuru öncesinde bile alacağız.

Daha önce, Samsung Galaxy S21 + ‘ı içeren ilk video aynı kaynak tarafından yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=_Lf3p_1m4NE

Samsung Galaxy S21, büyük ve hızlı bir parmak izi tarayıcısı alacak

Ice Universe takma adı altında tanınmış ağ içerisindeki kişi; mobil sektördeki yeni ürünlerle ilgili özel bilgileri sıklıkla paylaşanlar; yaklaşan amiral gemisi Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarında önemli bir gelişmeye adanmış bir dizi gönderi yayınladı.

İyi haber şu ki, Samsung Galaxy S21 gelişmiş bir ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Bu, Samsung Galaxy S10’dan bu yana yapılan ilk yükseltmedir.

Mevcut ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısının 4 × 9 mm boyutlarında olduğunu, yeni parmak izi sensörünün ise 8 x 8 mm boyutlarında olduğunu hatırlattı. İçeriden bilgiye göre parmak izi tanıma hızı iki kat daha hızlı. Samsung S21 kullanıcılarının parmak izini tanımak için parmaklarını ekranda tutmalarına gerek olmadığını da sözlerine ekledi. Hızlı bir dokunuş yeterli olacaktır.

SM-G991U model numaralı S21’in standart versiyonu, Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veritabanında yer aldı. Sertifika, akıllı telefonun 25 W kablolu şarjı desteklediğini doğruladı; ve S21 ayrıca diğer cihazların 9W’da kablosuz ters şarjını da destekler.

.

Galaxy S21Galaxy S21 PlusGalaxy S21 Plus ayrıntılarıGalaxy S21 Plus boyutlarıGalaxy S21 Plus kameraGalaxy S21 Plus tasarımıGalaxy S21 Plus ve iPhone 12 Pro MaxGalaxy S21 Plus videosuGalaxy S21 UltraSamsungSamsung Galaxy S21 Artı