Samsung Galaxy S21 Ocak Sonundan Gelecek Yıl Şubat Başına Gelecek


Kore medyasına göre Samsung, Huawei’deki boşluğu bir an önce doldurmak ve Apple’ın iPhone 12 serisinin baskısıyla başa çıkmak için yeni nesil amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S21 serisinin üretimine başlamaya karar verdi. Kaynak, bir buçuk ay önce yayınlanıp listeleneceğini iddia ediyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bazı endüstri kaynaklarının bildirdiği gibi, Samsung Electronics Galaxy S21 küresel lansman etkinliğini önümüzdeki yıl Ocak ayında düzenlemeye karar verdi. Dizi resmi olarak en geç Ocak sonundan Şubat başına kadar başlayacak.

Samsung Galaxy S21

Hepimizin bildiği gibi, Galaxy S serisinin genellikle her yıl Şubat veya Mart aylarında bir lansman etkinliği vardır. Ardından, Mart’ta veya Nisan ortasında satışa çıkarlar. Ancak Galaxy S20 12 Şubat’ta piyasaya sürüldü. 6 Mart’ta satışa çıktı. Yani Galaxy S21’in bu uygulamadan bir buçuk ay önce geleceği ortaya çıktı.

Koreli bir akıllı telefon endüstrisi temsilcisi şunları söyledi: “Samsung Electronics yakında Gumi, Kuzey Gyeongsang Eyaleti ve Vietnam’daki fabrikalarda bu model serisinin seri üretimine başlayacak.”

İçeriden öğrenenler, Samsung Electronics’in Apple’ın en yeni iPhone 12 serisine, önceden Galaxy S21’i listeleyerek ve Huawei’nin boş pazar payını kilitleyerek karşı çıkmayı planladığını açıkladı.

Ek olarak, insanlar yeni koronavirüs salgınının gelecek yıla kadar devam etmesini bekledikleri için, Samsung Electronics, bu yaklaşık süre içinde yeni ürünlerin piyasaya sürülmesini esnek bir şekilde planlamalıdır.

Samsung Galaxy S21 Temel Özellikler

Telefonun kendisine gelince, en güçlü versiyon Galaxy S21 Ultra olacak. 6.8 inçlik büyük bir Dinamik AMOLED ekrana, 5000mAh bataryaya ve 40 megapiksel ön kameraya sahip olacak. Ana kamera, ana kameranın 108 megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı dört sensör sunacak. Galaxy S21 Ultra modelleri, One UI 3.0 kullanıcı arayüzüne sahip Android 11 işletim sistemini çalıştırıyor olmalıdır.

Ekran yenileme hızının 120Hz olmasını bekliyoruz. Ayrıca akıllı telefon, Exynos 2100 işlemciyi veya Snapdragon 875’i (satış bölgesine bağlı olarak) çalıştırmalıdır.

.

iPhone 12SamsungSamsung Galaxy S21