Samsung Galaxy S21, Galaxy S20’den biraz daha ucuz olacak


Yeni nesil akıllı telefonların şu anki akıllı telefonlardan daha ucuz olacağına dair pek iyi haber gelmiyor. Ve giriş seviyesi modellerden değil, amiral gemilerinden bahsettiğimizde iki kat daha keyifli. Yaklaşan Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarından bahsediyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Koreli bir kaynağa göre, Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarının maliyeti Galaxy S20 akıllı telefonlara göre düşecek. Örneğin, temel Galaxy S21’in 850 ila 900 dolar aralığında fiyatlandırılması bekleniyor. Satışların başlangıcındaki en ucuz Galaxy S20’nin 1000 dolara mal olduğu göz önüne alındığında. Galaxy S21 + aynı aralıkta fiyatı düşecek: 1200 $ yerine 1050-1100 $. Son olarak, Galaxy S21 Ultra’nın en üst sürümünün fiyatı, ABD’deki Galaxy S20 Ultra için istenen 1400 $ ‘a karşı 1250-1300 $ aralığında olacak (Avrupa’da bu model 1350 Euro’luk bir fiyatla piyasaya sürüldü. ).

Kaynak, fiyat indiriminin fiilen gerçekleşeceğini iddia etmese de, olaylar aşağıdaki senaryoya göre gelişebilir. Birincisi bu, Samsung’un derin bir kriz içinde olan Huawei’den makul bir pazar payı almasını sağlayacak ve ikinci olarak süper başarılı iPhone 12 ile daha fazla rekabet edecek.

Bu haberin içeriğine tekabül eden söylentiler, Samsung’un gelecekteki amiral gemisinin esnek ekranlı Galaxy Z Fold 3 fiyatının artmayacağı yönünde. Hem Galaxy S21 hem de Galaxy Z Fold 3’ün kesinlikle daha iyi özelliklere sahip olacağı gerçeğine rağmen. Bu nedenle, kesinlikle yeni duyurulan en iyi platform Qualcomm Snapdragon 888 5G’yi kullanacaklar.

Samsung Galaxy S21, yeni renderlarda tüm renklerde görünüyor

Gelecek vaat eden amiral gemisi Samsung Galaxy S21’in yeni görselleri web’de ortaya çıktı. Tüm yeni hattın çok yakında piyasaya sürüleceğini hatırlıyoruz – Ocak ayında, bu kadar yüksek kaliteli renderların bu kadar erken ortaya çıkmasında şaşırtıcı bir şey yok.

Bu görüntüler Güney Kore’den içeriden Kero Kim tarafından paylaşıldı. Umarız, muhbir şirketin merkezine ne kadar yakınsa, sağladığı veriler o kadar doğru olur.

Genel olarak, Galaxy S21’in tasarımı uzun zamandır tanıdık geliyor; ancak bu resimler akıllı telefon için farklı renk seçenekleri gösteriyor. Görünüşe göre Galaxy S21 serisi Samsung’un en renkli amiral gemilerinden biri olacak.

Galaxy S21 ailesinin üyeleri, Qualcomm Snapdragon 875 SoC tabanlı ilk küresel akıllı telefonlar olmalıdır. Ancak cihazlar Exynos SoC’yi de kullanmaya devam edecek – bu durumda Exynos 2100. Kamera tarafında da önemli gelişmeler vaat ediliyor.

.

Galaxy S21Galaxy S21 ayrıntılarıGalaxy S21 fiyatıGalaxy S21 serisiSamsungSamsung Galaxy S21