Samsung Galaxy S21 +, BIS sertifikasını aldı


Samsung, Samsung Galaxy S20 FE’yi piyasaya sürdüğünde 2020 amiral gemisi planlarını hemen hemen tamamladı. Şimdi şirket, Galaxy S21 ailesinin getireceği bir sonraki büyük şeye odaklanıyor. Görünüşe göre Galaxy S21, Galaxy S21 + ve S21 Ultra’dan oluşan yeni amiral gemisi üçlüsü Ocak ayında ortaya çıkacak. Bu her zamankinden çok daha erken. Bununla birlikte, her hafta çıkan çok sayıda sertifika, bunu büyük bir olasılık olarak doğrulamak için var. Şimdi, Galaxy S21 +, cihazın Hindistan’ın kalesine varışını doğrulayan BIS (Bureau of Indian Standards) tarafından geçti. Samsung, 3. çeyrekte Hindistan’ın akıllı telefon pazarının etki alanını satın aldı, bu nedenle S21 kampanyası için önemli bir pazar olacağına inanıyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Daha önce de bahsettiğimiz gibi, BIS’deki listeleme, temel olarak S21 serisinin lansmanının yakın olduğunu doğruluyor. Üçlünün vanilya varyantının birkaç gün önce BIS’de göründüğünü belirtmek gerekir. Vanilya, 120 Hz yenileme hızına ve FHD + çözünürlüğe sahip 6,2 inç AMOLED paneli paketleyecek. Plus modeli, aynı yenileme hızına ve çözünürlüğe sahip 6,7 inç daha büyük bir köşegene sahip olacak. Her iki el cihazı da selfie kamerası için merkeze hizalanmış bir delikli çözümle birlikte gelecek. Üstelik Samsung, geçen yıl tanıtılan tasarımı geliştirecek. Önde yenilenmiş bir arka tasarım ve çerçevesiz bir ekran getirecek.

GALAXY S21 + ÖZELLİKLERİ

S21 Plus, FHD + çözünürlüğe sahip daha büyük 6,7 inçlik bir panele sahip olacak. Aynı 120Hz yenileme hızına sahibiz, ancak “Uyarlanabilir” özelliğini kullanmıyor. Bu özel yazılım geliştirmesi yalnızca Galaxy S21 Ultra’da mevcuttur ve ekranın 0 Hz’den 120 Hz’e çıkmasına izin verir.

Samsung Galaxy S21: S20 için daha sonra ne yapmalı? | Celular | Tecnoblog

12MP + 12MP + 64MP atıcılardan oluşan Üçlü Kamera dizimiz var. Telefon, selefine göre önemli bir artış olan 4,800 mAh değerine sahip. Telefonda ayrıca One UI 3.1 ile birlikte Android 11 var. Phantom Black, Phantom Silvers ve Phantom Violet renklerinde gelecek. Kamera kurulumu önemli değişiklikler getirmese de, bazı yazılım yükseltmelerimiz var. Tüm kameralar için 4K @ 60 fps kayıt, 60 fps destekli Süper Sabit Sabitleme modu ve daha fazlasını içerir. Diğer özellikler arasında 8K @ 30 video kaydı, ön ve arka kameralar kullanılarak ikili kayıt ve yenilenmiş ay modu bulunur.

Bu telefon için camdan bir yapı bekliyoruz. Vanilya modeli söz konusu olduğunda, muhtemelen Galaxy Note 20’nin plastik arka yüzünü koruyacak. Samsung’a göre kullanıcılar bu finişi beğendi.

Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkmaya devam edecek. Hindistan pazarında daha yüksek varyant kullanılabilirliğini onaylamak için S21 Ultra BIS sertifikasını beklememiz gerekiyor.

.

BISGalaxy S21Galaxy S21 HindistanGalaxy S21 serisiGalaxy S21 sızıntısıHindistan BISSamsungSamsung Galaxy S serisiSamsung Galaxy S21 + HindistanSamsung Galaxy S21 + Hindistan'da piyasaya sürüldüSamsung Galaxy S21 + özellikleri