Samsung, Galaxy S20 üçlüsü için One UI 3.0’ı tanıttı, beta güncellemesi yakında geliyor!


Samsung’un Galaxy S20 serisi için en son Android 11’i temel alan One UI 3.0 yazılımını piyasaya süreceğini zaten biliyoruz. Android 11 güncellemesini ilk kez Temmuz ayında duyduk ve kısa süre sonra Samsung, yazılım için ön beta test aşamasını açtı. Görünüşe göre yazılımın genel beta sürümü yakında başlayacak. Topluluk yöneticilerinden biri, Samsung Members uygulamasında yakında çıkacak olan One UI 3.0 yazılımı ile ilgili bir güncelleme yayınladı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy S20 serisi için bir UI 3.0 yakında gelecek!

Gönderiye göre, tamamen yeni One UI 3.0 beta testi yakında Galaxy S20, S20 + ve S20 Ultra için başlayacak. Beklendiği gibi, beta aşaması önce Güney Kore’de başlayacak ve daha sonra Almanya, Hindistan ve ABD gibi daha fazla bölgeye gidebilir. İlgilenen cihaz kullanıcıları, Samsung Members uygulaması aracılığıyla beta testi için başvurabilir. Herkese açık beta testinin ne zaman başlayacağına dair somut bir zaman çizelgesi olmadığını belirtmekte fayda var.

Bu ne zaman olursa, kullanıcılar Samsung Members uygulaması aracılığıyla bilgilendirilecektir. Ayrıca okuyucularımızı güncel tuttuğumuzdan da emin olacağız. Galaxy S20 üçlüsünden sonra, beta testi Galaxy Note 20 serisi için sunulacak ve yakında daha fazla cihaz da takımını takip edecek. Önümüzdeki günlerde markadan daha somut bir zaman çizelgesi bekliyoruz.

Özellikler ve yeni eklemeler!

Tamamen yeni One UI 3.0 yazılımının masaya ne getireceğini merak ediyorsanız, işte karşınızda olacaklar. Android 11 tabanlı yeni yazılım güncellemesi, daha iyi otomatik odaklama ve sabitleme anlamına gelen kamera iyileştirmeleri getirecek. Bu kamera iyileştirmeleri Galaxy S20 serisi için çok gerekli. Samsung ayrıca çöp kutusu özelliğini Mesajlar uygulamasına da uygulayacaktır. Ayrıca, yeni yazılımla birlikte arama ekranı özelleştirmesini de göreceğiz.

Haftalık trendler ve iş ve kişisel olmak üzere iki yeni profil ekleyerek Dijital Denge’ye küçük bir ekleme var. Diğer eklemeler arasında, uygulamanın simgesine uzun süre basarak ana ekrana bir widget ekleme yeteneği de bulunmaktadır. Son olarak, kullanıcılar ana ekranda boş bir alana çift dokunarak ekranı kilitleyebilecekler. Bunun dışında, beta aşamasının ne zaman başlayacağını öğreneceğimiz çok sayıda başka ekleme var.

.

Bir UIBir UI 3.0Bir UI 3.0 genel betaGalaxy S20GökadaSamsung