Samsung Galaxy S20 FE’de büyük bir dokunmatik ekran sorunu var


Samsung, Galaxy S20 FE’yi tanıttığında, birçok sektör kaynağı ve uzmanı yeni ürünü övdü. Şirket, amiral gemisi segmentindeki özellikler açısından gerçekten dengeli bir şey sunabildi ve küresel pazarda satışlar için oldukça parlak beklentiler öngörüyorlar. Ancak görünüşe göre akıllı telefon mükemmel değil.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy S20 FE’de büyük bir dokunmatik ekran sorunu var

İlk birkaç Samsung Galaxy S20 FE alıcısı ekran sorunlarından şikayet ediyor. Özellikle, bazı nedenlerden dolayı yanıt vermeyi durdurur veya yanlışlıkla girişi okur ve ayrıca titrek bir kaydırma animasyonu vardır. Sensörün hassasiyeti sabit değil, ancak onda bir sorun olduğunu anlamak zaman alıyor. Bazı durumlarda, kullanıcıların ekran sorunlarını düzeltmek için zorunlu yeniden başlatmaya gitmesi gerekiyordu.

Şu anda sorunun ne kadar yaygın olduğunu söylemek zor. Ancak olumsuz yorumların sayısı sürekli artıyor ve cihazı değiştirmeyi bile başarmış olanlar var. Doğru, yeni alınan cihazlarda her şey düzgün değil. Görünüşe göre paradan tasarruf etmek için Samsung, Galaxy S20 FE’ye daha ucuz ve daha düşük kaliteli dokunmatik ekranlar kurmaya gitti.

Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE, ilk “FE” el cihazıdır, ancak daha fazlası gelecek

Bir dizi söylenti ve sızıntıdan sonra, Samsung nihayet yepyeni Galaxy S20 FE’yi (Fan Sürümü) açıkladı. Akıllı telefon, pazara bağlı olarak 4G ve 5G versiyonlarında mevcuttur. Cihaz, Şubat ayında piyasaya sürülen üç cihazdan daha pahalı olmayan iyi bir Samsung amiral gemisi arayanlar için hoş bir sürpriz oldu. Yeterince ilginç olan Samsung, açılış konuşmasını gelecekte ürün gamına daha fazla Galaxy FE sürümü akıllı telefon getirmeyi planladığını ortaya koymak için kullandı. Diğer bir deyişle, kullanıcılar önümüzdeki yıl bir Galaxy S21 FE bekleyebilir.

Yeni S20 FE, Galaxy S20’nin bu yılki Lite sürümü olarak düşünülebilir. Ancak 120Hz ekrana ve Snapdragon 865’e sahip bir cihazda “Lite” ismine sahip olmak uygun görünmüyor. Sonuçta, Lite adı kolayca daha az çekici bir akıllı telefon gibi görünmesini sağlayabilir. Ancak, masaya güçlü özellikler getirdiği için S20 Fe’nin durumu kesinlikle böyle değil. Samsung, Fan Sürümü son ekini amiral gemilerinin gelecek sürümleri için kolayca tutabilir, Galaxy Note 20 FE bile atılmaz. Özellikle vanilya Note 20 pazarda bir hit olmaktan çok uzak olduğunda.

.

Galaxy S20 FEGalaxy S20 FE dokunma sorunuGalaxy S20 FE dokunmatik ekran sorunlarıGalaxy S20 FE sorunlarıSamsung Galaxy S20 FE