Samsung Galaxy S10 / Note10 serisi yakında One UI 3.0 (Android 11) dahili testine başlayacak


Samsung Galaxy topluluğundan gelen raporlara göre, Samsung Galaxy S10 / Note10 serisi Android 11 tabanlı One Ul 3 dahili beta başlamak üzere. Belirli modeller arasında s10e, s10, S10 + ve Galaxy Note10, 10+ (Kilitli olmayan cihaz) bulunur. Şu an itibariyle, Samsung’dan resmi bir duyuru yok. dahili test. Bu güncellemenin sürüm bağını bilmiyoruz. Ancak, çok yakında geliyor. Kullanıcılar bu teste katılmak istiyorsa, “galaxy community” Uygulamasını en son sürüme yükseltmeleri gerekir. Kayıt olmak için eski sürümü kullanırsanız, teste katılamazsınız.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy S10

İşlev açısından, OneUI 3.0, ekran özelliğini kapatmak için ekrana çift tıklama ekler. Kamera arayüzü aynı anda bir odak noktasına kilitlenebilir ve parlaklığı ayarlayabilir. Ayrıca, bildirim çubuğundaki hızlı düğme daha kullanışlıdır ve kullanıcının ayar adımlarını azaltır.

UI tasarımı açısından, OneUI 3.0’ın ekrandaki parmak izi tanıma istemi simgesi daha büyük ve daha dikkat çekici. Ses simgesi, ses düğmesinin yan tarafına taşınmıştır ve artık orta konumda değildir. Ayrıca, bu güncelleme bir AI altyazı ekranıyla birlikte gelir.

Galaxy S10 serisi ve diğer cihazlar için bir UI 3.0 beta programı ertelendi!

Geçen hafta Samsung, One UI 3.0 beta programının bir sonraki aşaması için Galaxy cihazlarını duyurdu. Programın bir sonraki aşaması, Galaxy S10 serisi, Note 10 ikilisi ve katlanabilir cihazlar dahil olmak üzere çok sayıda cihazı içerecek. Listeyi duyurduktan kısa bir süre sonra chaebol, One UI 3.0 tabanlı Android 11 beta güncellemesini Galaxy Note 10 ikilisine sunmaya başladı. İlk aşama için her şey yolunda giderken, Güney Koreli dev şimdi Galaxy S10 serisi ve daha fazla cihaz için One UI 3.0 beta sürümünü ertelemeyi planlıyor gibi görünüyor.

Bir UI 3.0 beta
Kaynak: GSMArena

Çeşitli beta test uzmanlarına göre, OneUI 3.0 beta güncellemesindeki Galaxy Note 10 serisi aşırı pil tüketme sorunları yaşıyor. Bunu akılda tutarak, Samsung’un Galaxy S10 serisi için One UI 3.0 güncellemesini ertelediği bildiriliyor. Bu bilgiler doğrudan Samsung’un Güney Kore forumundan geliyor ve Samsung Beta Yazılım İşlemleri Yöneticisi tarafından onaylandı. Samsung, öncelikle Galaxy Note 10 serisi için testçiler tarafından bildirilen hatalar ve hatalar üzerinde çalışmak istiyor. Hataların sabitlenmesinin ardından şirket, boru hattındaki geri kalan cihazlar için beta sürümüne devam edecek.

.

Bir UI 3.0SamsungSamsung Galaxy Note 10 serisiSamsung Galaxy S10Samsung Galaxy S10 serisi