Samsung Galaxy M12 yüksek kaliteli görüntülerde görünüyor


Samsung, çok yakında düşük kaliteli mobil serisini yenilemeyi planlıyor ve Galaxy M serisi kataloğuna katılmak üzere olan yeni üyeyi zaten tanıyoruz. Bu yeni Samsung Galaxy M12.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şimdiye kadar hakkında pek bir şey bilmediğimiz bu cihaz, daha çok OnLeaks olarak bilinen meşhur sızıntı kaynağı Steve Hemmerstoffer tarafından doğrulandı. Onun sayesinde yeni Galaxy M12’nin ilk tasarım önizlemesine sahip olabiliriz.

Samsung Galaxy M12 yüksek kaliteli görüntülerde görünüyor

Sızan bilgilere göre yeni Galaxy M12, Samsung’un şu anki en ucuz 5G cep telefonu olan Samsung Galaxy A42 5G’den bazı özellikleri devralacak.

Her iki durumda da, firmanın daha pahalı modellerine göre biraz daha düşük bir “çene” ile biraz daha belirgin olmasına rağmen, oldukça dar kenar boşluklarıyla çevrili 6,5 inçlik diyagonal bir ekran buluyoruz.

Bu modelin getireceği önemli bir değişiklik, cihazın güç düğmesindeki yan parmak izi okuyucusudur; Galaxy A42’nin ekranına parmak izi okuyucuyu dahil ettiği için sahip olmadığı bir özellik.

Sızdırılan bilgilere dayanarak cihazın gövdesinin iki tonda biteceğini biliyoruz; bu nedenle arka yüzünün iki farklı yüzeyi vardır: cihaza benzersiz bir görünüm kazandırmak için parlak ve pürüzlü; Bu da onu piyasadaki diğer düşük kaliteli cep telefonlarından ayıracak.

Ayrıca arkasında, ayrıntıları bilinmeyen toplam dört sensörden oluşacak bir kamera sistemi buluyoruz.

Şimdilik, Samsung Galaxy M12 hakkında bildiğimiz tek şey bu. Samsung’un önümüzdeki yılın başlarında, muhtemelen bu serideki diğer yeni modellerle veya Samsung’un 2021 mobil kataloğunu şekillendireceği Galaxy A ailesindeki diğer yeni modellerle birlikte piyasaya sürmesini bekliyoruz.

Canalys: Samsung etki alanını akıllı telefon pazarında tuttu

COVID-19 salgını sayesinde 2020 yılı zor geçti. Endüstride pandemik sonuçlardan muzdarip birçok kesim var. Bununla birlikte, akıllı telefon pazarının 2020’nin ilk aylarında en büyük darbeyi aldığını söyleyebiliriz. Şimdiye kadar, 2020’nin 1. ve 2. çeyreğinde çoğu şirket anlamlı sonuçlar elde edemedi. Ancak bu, 2020’nin 3. çeyreğinde oldukça gelişti. Sonuçta, Temmuz’da başlayıp Eylül’de sona eren üç aylık dönemde çoğu hükümet kilitleme kısıtlamalarını kaldırdı ve müşteriler tüketim programlarına kaldığı yerden devam edebildi. Elbette, sonuçlar 2019’un 3. çeyreğinden daha kötü olduğu için ancak geri dönüşümün başladığını görebiliriz. Canalys’e göre 1 Temmuz ile 30 Eylül arasında 348 milyon akıllı telefon gönderildi ve Samsung etki alanını korudu.

.

Galaxy M12Galaxy M12 ayrıntılarıGalaxy M12 görsellerGalaxy M12 özellikleriGalaxy M12 tasarımıSamsung Galaxy M12