Samsung Galaxy F62 seri üretimine başlandı


Samsung, Ekim ayında yeni Galaxy F serisinin ilk üyesi olarak Galaxy F41 akıllı telefonunu tanıttı ve şimdi şirket geçen hafta Geekbench’te görülen Galaxy F62’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung’un bu konuda henüz resmi bir haberi yok, ancak içeridekiler Samsung Galaxy F41 akıllı telefonun Hindistan’daki Greater Noida’daki Samsung fabrikasında seri üretime girdiğini iddia ediyor. Samsung’un en ince akıllı telefonlarından biri olacak; ve 2021’in ilk çeyreğinde satışa çıkacak.

Galaxy F62 ile ilgili detaylar şu ana kadar sınırlı; ancak Geekbench sayesinde, bir Exynos 9825 SoC ve 6GB RAM ile güçlendirildiğini biliyoruz. Test edilen Galaxy F62, Android 11 çalıştırıyordu, bu yüzden Android 11 ve One UI 3.0 önceden yüklenmiş ilk akıllı telefonlardan biri olma ihtimali yüksek.

Samsung galaxy f

Samsung Galaxy F62, Exynos 9825 ve Android 11 ile gelecek

Samsung, 2019’da Galaxy A serisi ve M serisinin gelişiyle akıllı telefon işinde büyük ölçüde devrim yarattı. Şirket, bu yıl orta sınıf bölümünü rekabetçi cihazlarla daha da pekiştirdi ve hatta bütçe segmentinde 5G’yi tanıttı. Şirket, bu yılın ekim ayında Galaxy F serisi ile amiral gemisi yelpazesinin dışındaki cihazların listesini daha da genişletmeye karar verdi. İlk cihaz, Hindistan’a Flipkart’a özel olarak ulaşan Galaxy F41 idi. Son zamanlarda, yeni bir rapor, Samsung’un Galaxy F62 olarak adlandırılan F serisi için başka bir cihaz çıkarmak üzere hareket ettiğini gösteriyor. Cihaz, GeekBench kıyaslamasını ziyaret etti ve bu sayede bazı temel özelliklerini biliyoruz.

GeekBench listesi popüler haberciler tarafından paylaşıldı Abhishek Yadav. Buna göre, yeni orta sınıf yarışmacısı, 6GB RAM ile birlikte gelen Exynos 9825 SoC tarafından desteklenecek. Dahası, telefon Android 11’i kutudan çıkar çıkmaz çalıştıracak ve One UI 3.0’ın en üstte çalışmasını bekliyoruz. Puanlara gelince, cihaz tek çekirdekte 763 puan, çok çekirdekli bölümde 1.952 puan topladı.

Yeni telefon, 2021’in 1. çeyreğinde pazara ulaşacak

Yeterince ilginç bir şekilde, popüler Hintli sızıntı şirketi Ishan Agarwal, dünyanın en iyi akıllı telefon üreticisinin SM-E625F model numaralı yeni bir akıllı telefon geliştirdiğini ortaya çıkardı. Yakışıklı aslında Galaxy F62 olarak piyasaya sürülecek. Maalesef şu anda ayrıntılar az, ancak önümüzdeki haftalarda daha fazlasının gelmesini bekliyoruz. Bununla birlikte, Ocak sonu veya 2021 Şubat ortasından önce serbest bırakılması için nefesini tutmamalısın. Nedeni? Pekala, söylentiler Samsung’un amiral gemisi serisini Ocak 2021’de tanıtacağını söylüyor. Yeni amiral gemisi serisi Android 11 tabanlı One UI 3.1 ile gelecek.

Galaxy S21 akıllı telefonlarının, kutudan çıkar çıkmaz Android 11 ile Samsung’tan gelen ilk cihazlar olmasını bekliyoruz. Bu nedenle, Galaxy F62 piyasaya sürüldüğünde, amiral gemisi ailesinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra olmasını bekliyoruz.

Galaxy F41 özellikleri

Galaxy F41, akıllı telefona güç pili içeren kamera merkezli bir cihaz olarak ulaştı. 6.5 inç diyagonal ve FHD + çözünürlüğe sahip bir Süper AMOLED paneli barındırır. Telefon, 6GB RAM ve 128GB’a kadar Dahili Depolama ile eşleştirilmiş bir Octa-Core yonga setine sahip. Arka kamera kurulumu, 8MP ultra geniş açı sensörü ve 5MP derinlik lensi ile eşleştirilmiş 64MP birincil içerir. Yakışıklı ayrıca bir 32MP selfie snapper içerir.

Samsung Galaxy F41, 64 MP üçlü kamera, AMOLED ekran, 6.000 mAh pil ile Hindistan'da piyasaya sürüldü

A ve M serilerinde her zaman olduğu gibi, sayılar ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi özellikler elde edersiniz. Yani Galaxy F62 biraz daha üstün olacak.

.

Galaxy F62Samsung Galaxy F62Samsung Galaxy F62 ayrıntılarıSamsung Galaxy F62 lansman tarihiSamsung Galaxy F62 özellikleriSamsung Galaxy F62 sızıntılarıSamsung Galaxy F62 tasarımı