Samsung, Galaxy F41’in tanıtımı öncesinde Galaxy F serisiyle dalga geçiyor


Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy A ve M serisinin gelişiyle akıllı telefon işini büyük ölçüde yeniden keşfetti. Bu cihazlar, akıllı telefonlar için en önemli pazarlarda çok sayıda kullanıcıyı bir araya getirdi. Şimdi, bu iki serinin hemen hemen yerleşmesiyle birlikte, şirket Galaxy F adı altında yeni bir akıllı telefon yelpazesini tanıtmaya hazır. İlk akıllı telefon Galaxy F41 olacak ve kamera merkezli bir akıllı telefon sınıfı için ilk cihaz olacak. F41’in Hindistan’a 15.000 ila 20.000 INR (200 ~ 270 $) arasında bir fiyat etiketi ile ulaşacağı söyleniyor. Bugün Samsung, yeni akıllı telefonun yolunu hazırlayan bu yeni akıllı telefon serisinin gelişini nihayet doğruladı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Güney Koreli dev, yeni dizinin varlığını doğruladı ve Twitter’da bir teaser görüntüsü yayınladı. Başlık diyor ki “Yeni #GalaxyF kesinlikle üzerinizde bir iz bırakacak. #FullOn’a geçmek için bizi izlemeye devam edin. “

Ne yazık ki şirket, söylentilere göre Galaxy F41’den özel olarak bahsetmedi. Ancak Google Play Console’da yakın zamanda tespit edilen bir liste gibi sızıntıların sayısı göz önüne alındığında, F41 bu serinin ilk çıkışını yapacak cihaz olacak. Galaxy F41, SM-F415F model numarasını taşıyan bir destek sayfasında bile görüldü. Daha önce beklendiği gibi, destek sayfası Samsung’un Hindistan web sitesinde görüntülendi ve kullanım kılavuzu ekranın üst kısmına kadar su damlası çentiğini doğruladı. Bu ekran muhtemelen AMOLED türündedir, ancak ekranda değil, arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı vardır. Panel FHD + çözünürlüktedir.

Yakışıklı ayrıca geniş ve ultra geniş bir kamera içeren Üçlü Kamera kurulumuna sahiptir. Maalesef, üçüncü modülün amacı şu anda hala bilinmiyor. Bu kameranın tam özelliklerini bilmesek de, Samsung’un ISOCELL bölümünden 64 MP birincil sensör üzerine bahse gireriz.

Samsung Galaxy F41, Google Play Console yok | Celular | Tecnoblog

Yakın zamanda ortaya çıkan bir GeekBench listesine göre, Galaxy F41, 6GB RAM ile tamamlanmış bir Exynos 9611 yonga seti barındırıyor. Şimdilik, daha fazla depolama seçeneği ve üç yeni renk seçeneği ile yeniden markalanmış bir Galaxy M41 olduğu söyleniyor. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz, GSMArena da bilmiyor, özellikle de Galaxy M31’de bir Dörtlü Kamera kurulumu olduğu düşünüldüğünde.

Artık Samsung, gelecek seriler için teaser kampanyasını başlattığına göre, bu konuda daha fazla haber için fazla zaman beklememize gerek yok. Samsung bu ay yeni akıllı telefonlar yayınlama eğiliminde olduğundan Galaxy F41, Ekim ayında piyasaya çıkacak.

.

FHD + ekranGalaxy F kamera merkezliGalaxy F özellikleriGalaxy F serisiGalaxy F41Galaxy F41 akıllı telefonGalaxy F41 özellikleriGalaxy F41 Üçlü Kamera dizisiGökadaISOCELLSamsung akıllı telefonlarSamsung Galaxy F41Samsung kameralar