Samsung Galaxy Buds Pro Gizli Özelliklere Sahip Olacak


Son zamanlarda, yaklaşan Samsung Galaxy Buds Pro kulaklığıyla ilgili tonlarca haberimiz var. Aktif gürültü azaltmayı destekleyeceğini biliyorduk. Ama şimdi, birkaç başka şaşırtıcı gizli özellik var gibi görünüyor. Redditor @TheBone, uygulamada bazı Samsung Galaxy Buds Pro’nun otomatik ortam modu ve 3D ses gibi çeşitli yeni özelliklere sahip olacağını buldu.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy Buds Pro

Uygulama içeriği açısından, kulaklıkta aktif gürültü azaltma, orta düzeyde gürültü azaltma modu ve çevresel moda sahip olacak. Otomatik çevre modunu da destekleyecektir. İkincisi, kullanıcı konuştuğunda otomatik olarak başlayabilir ve kullanıcı konuşmayı bıraktığında işlevi otomatik olarak kapatabilir. Kulaklığın diyalog algılama ve gürültü kontrol işlevleri de Bixby aracılığıyla etkinleştirilebilir.

3D ses, sanal 3D için kulaklıktaki jiroskop gibi yalnızca OneUI çalıştıran Android 11 cihazlarda mevcut gibi görünüyor.

Ek olarak, sıradan bir ekolayzer var. Böylece kullanıcı, kulaklığın üç bantlı dengesini ayarlayabilir.

Samsung Galaxy Buds Pro Çok Yakında Gelecek

Bundan önce, Samsung’un Samsung Galaxy Buds Pro olarak adlandırılan yeni bir çift kulaklık çıkaracağını öğrendik. Galaxy Buds + ruhuna uygun karakteristik bir tasarım (aslında Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds + için doğrudan bir alternatif olarak hareket edecek) ve aktif bir gürültü iptal sistemi almalıdır. Galaxy Buds Pro’nun Ocak ayında Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarla birlikte duyurulması bekleniyor.

Bir kez gerçekleştiğinde bunlar Samsung’un ilk kulak içi aktif gürültü önleyici kulaklıkları olacak. Dahası, tasarım özelliklerine bağlı olarak, yeni Galaxy Buds harici sesleri Galaxy Buds Live’dan daha iyi izole edecek.

FCC’de SM-R190 model numarasıyla zaten göründüler. Ekteki resimlere göre Buds Pro’nun kasası, Galaxy Buds Live’ınkine benzer yuvarlak bir şekle sahip. Elbette, tomurcukların kendileri Beans’in tasarımından ilham almayacak. Listeye göre kasa, 2.5W’da şarj edebilen 500mAh hücrelere sahip olacak. Durum bunun için bir USB C Tipi bağlantı noktasını kullanacak.

.

Aktif Gürültü EngellemeSamsung Galaxy Buds CanlıSamsung Galaxy Buds ProSamsung Galaxy S21Samsung Galaxy Tomurcukları