Samsung, Apple ile Alay Eden Mesajları Silmeye Başladı, Galaxy S21 Aynı Aksesuarlardan Eksik Olacak


Bu yıl iPhone12 serisindeki pek çok tartışmalı şey arasında, güç adaptörlerinin ve kulaklıkların iptal edilmesi muhtemelen en yaygın “alay konusu” nokta. Öte yandan, Apple ve Samsung en yakın rakipler. Ve her birinin yaptığı her hareket şüphesiz bir başkası tarafından eleştirilecektir. Bu bağlamda, iPhone 12 çıktığında ve kutunun içinde şarj cihazı ve kulaklık bulamadığımızda Samsung bu konuda şaka yapmaya başladı. Ancak Galaxy S21, iPhone 12’nin izinden gitmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Üstelik Samsung yetkilileri, Apple ile alay eden önceki gönderileri silmiş görünüyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bu yılın başlarında Samsung, iPhone 12’yi şarj cihazı olmadan piyasaya sürdüğü için hala Apple ile dalga geçiyordu ve ‘Galaxy telefonumuz, temel şarj cihazından en iyi kamera, pil, performans ve belleğe kadar ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayabilir.’ Bu noktadan itibaren Samsung’un Apple’ın ‘kaçırdığı’ şeye odaklanacağını ve şarj cihazının yanı sıra 120Hz’lik bir ekran getireceğini düşünüyoruz. Biz saftık.

Galaxy S21 şarj cihazı

Şimdi, gördüğümüz gibi, Samsung, Apple ile alay eden Facebook gönderilerini sildi. Bu, Apple’ı taklit etme kararının güçlü bir kanıtı haline geldi. Brezilya ve Avrupa pazarının bu durumla karşı karşıya olduğunu belirtmekte fayda var. Diğer piyasaların bu kararı takip edip etmeyeceği belli değil.

Samsung Galaxy S21 Özellikleri

Diğer yönlerden, daha önce açığa çıkan haberlere göre, yeni Samsung Galaxy S21 serisinde yine de Galaxy S21, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra olmak üzere üç model olacak. Hepsi merkeze açılan tam ekran bir tasarıma sahip olacak. S21 ve S21 + düz / düz ekran tasarımına sahipken, S21 Ultra kavisli bir ekran kullanacak. Yeni Snapdragon 888 yongasına ek olarak, seçilen pazarlar kendi yepyeni Samsung Exynos 2100 mobil platformuyla donatılmış bir versiyona sahip olacak.

Yeni Samsung Galaxy S21 serisi amiral gemisi, önümüzdeki yıl 14 Ocak’ta tanıtılacak. Tabii ki, satış noktası 5nm işlemine dayalı Qualcomm Snapdragon 888 ve Samsung Exynos 2100 çipidir. Ancak gelişmiş bir kamera, daha hızlı şarj ve diğer önemli özelliklerle birlikte gelecek.

.

Aslanağzı 888Exynos 2100hızlı şarjiPhone 12Samsung Galaxy S21