Samsung, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip yeni Galaxy Tomurcukları hazırlıyor


En güncel tamamen kablosuz kulaklıklar Samsung Galaxy Buds Live, bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve alışılmadık fasulye şekliyle etkilendi. Bununla birlikte, kulaklıkların geleneksel şekline daha yakın olanlar için – Galaxy Buds ruhu içinde, iyi haberler var. Samsung, klasik bir tasarım ve aktif gürültü engelleme sistemi ile serinin yeni bir modelini hazırlıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Buds ve Galaxy Buds + tasarımında üretilen yeni kulaklıklar, Galaxy S21 serisinin yeni amiral gemileri ile aynı anda piyasaya sürülecek. “Eski” tasarıma rağmen, kulaklıklar bir dizi iyileştirmeden geçecek. Kulaklık ortamdan ses iletirken ses kalitesi ve arka plan sesi modu iyileşir.

Samsung Galaxy Buds Live sızan teaser'ı

Ancak belki de en önemli yenilik, aktif bir gürültü azaltma sisteminin ortaya çıkmasıdır. Bunlar, Samsung’un ilk kulak içi aktif gürültü önleyici kulaklıkları olacak. Dahası, tasarım özelliklerine bağlı olarak, yeni Galaxy Buds harici sesleri Galaxy Buds Live’dan daha iyi izole edecek.

Kulaklıklar Galaxy Buds Beyond olarak adlandırılabilir, Samsung zaten böyle bir atama kaydetti. Ancak buna tam bir güven yok. Renk düzeni, şirketin mevcut kablosuz kulaklıklarıyla eşleşecek.

Galaxy S21 Ultra, QHD çözünürlükte 120 Hz yenileme hızını destekleyebilir!

Samsung, Galaxy S20 üçlüsü ile 120Hz yüksek yenileme hızına sahip ekran panellerini sunarken, akıllı telefon üreticisi yenileme hızını 1080p çözünürlükle sınırladı. Bu, kullanıcıların, cihazın ekran panelinin tümünün iyiliğinden yararlanamadığı anlamına gelir. Bu, en üst seviye Galaxy S21 Ultra ile değişecek. Farkında olmayanlar için seri, Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra olmak üzere üç cihazdan oluşacak. Rapor ayrıca, Galaxy S21 Ultra’nın selefinin temel ekran özelliklerini, yani S20 Ultra’yı koruyacağını da ekliyor. Bu, S20 Ultra’nın ekran paneli söz konusu olduğunda önemli bir şey bulamayacağınız anlamına gelir.

Chaebol’ün 4K ekran paneline geçmesini bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 4K ekran paneli önemli bir yükseltme olurken, ekran paneli o kadar da pratik olmazdı. Birincisi, medya endüstrisi hala 4K içerikle baş edemiyor ve öyle görünüyor ki bu yakın zamanda olmayacak. İkincisi, akıllı telefonlardaki 4K ekran paneli kesinlikle çok para kazandıracak. Bu ekstra zor kazanılan parayı, ihmal edilebilir pratik kullanımın yanında olacak bir teknolojiye harcamanın bir anlamı yok.

Bununla birlikte, Galaxy S21 Ultra, kullanıcıların size her iki dünyanın da en iyisini sunan QHD çözünürlükte yüksek yenileme hızının keyfini çıkarmasına kesinlikle izin verecektir. Serideki diğer iki cihaz için aynı şeyin mevcut olup olmayacağını görmek ilginç olurdu.

.

Galaxy Buds BeyondGalaxy TomurcuklarıGalaxy Tomurcukları 2021SamsungSamsung kulaklık