Sağlam Ulefone Armor 10 5G seri üretime girdi


5G sağlam akıllı telefon Ulefone Armor 10 5G, birkaç gündür sıcak bir satışta ve birçok hayran, siparişi verdikten sonra telefonu ne kadar süre alacaklarını kesinlikle bilmek istiyor. Resmi haberlere göre siparişi şimdi verirseniz hemen teslimat alacaksınız. Ve bunu kanıtlamak için Ulefone, YouTube’da fabrikadaki üretim süreciyle ilgili yeni bir video yayınladı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Videoda, telefonun zaten üretim hattında olduğunu görebiliyoruz. Tüm üretim süreci iyi organize edilmiştir ve üretim ortamı düzenli ve temizdir, bu da cihaz kalitesini garanti eder. Ve monte edildikten sonra, her Armor 10 5G yalnızca gerekli kalite kontrollerinden değil, aynı zamanda bazı sıkı testlerden de geçer. Bu nedenle, olası herhangi bir kalite sorunu için endişelenmenize gerek yok. Video sizi kolayca inandırabilir, söz verilen anında teslimat sadece boş kelimelerden daha fazlasıdır.

Ulefone Armor 10 5G, IP68 / IP69K sınıfı su geçirmez, toz geçirmez ve düşmeye dayanıklıdır. 8GB + 128GB, 64MP dörtlü kamera, ultra geniş 6,67 inç FHD + delikli ekran veya 15W kablosuz şarjlı büyük 5800mAh pil ile Dimensity 800 5G SoC’ye sahiptir. Ve işletim sistemi önümüzdeki yıl OTA aracılığıyla Android 11’e yükseltilecek.

Şu anda Armor 10 5G’yi Banggood’da sadece 399,99 $ ‘a alabilirsiniz ve ilk 700 alıcı, 40 $’ lık ek Ulefone Watch’a ücretsiz sahip olacak. İndirimin süresi yakında dolacak, bu yüzden kaçırmayın! Daha fazla ayrıntı için Ulefone resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

.

sağlamtestlerUlefone Zırh 10 5GVideo