S Translator başka bir dahili servisi öldürmek için Samsung’a gidiyor


Samsung, kendi başına başka bir hizmeti sonlandırmak üzere. Şirket bu haftanın başlarında S Translator hizmetini 1 Aralık 2020’de kapatacağını duyurdu. Hizmet, Google ve Microsoft’un çeviri hizmetlerine alternatif olarak kullanılıyor. Samsung’un S Translator’ı, Samsung akıllı telefon kullanıcıları arasında pek fazla hayran kazanmadı ve hizmet çoğunlukla yalnızca ileri teknoloji Galaxy cihazlarında sunuluyor. Samsung duyurusunda, hizmet tarafından kullanıcılardan toplanan tüm bilgilerin aynı gün imha edileceği belirtildi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


S Tercüman

Samsung ayrıca S Translator kullanıcılarına yıllar boyunca hizmete gösterdikleri ilgi ve hizmeti kullandıkları için teşekkür eder. S Translator 11 dil arasında dil çevirisi sağlar: Brezilya Portekizcesi, İngilizce (İngiltere), İngilizce (ABD), Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, Basitleştirilmiş Çince ve İspanyolca.

Samsung, mobil uygulama ekosistemini düzene koymak için çalışıyor ve daha önce S Voice, Mirrorlink ve Find My Car gibi bir dizi hizmeti kapatmıştı. Samsung’un popüler olmayan hizmetlerinin öldürülmesini tamamlayıp tamamlamadığını söylemek zor, ancak sırada Bixby olabilir.

Sonlandırma mesajından bir alıntı okur

Bu arada S Translator hizmetini kullananlara teşekkür ederiz. Bize büyük ilgi ve sevgi veren yukarıdaki hizmetin, şirketin işletme politikası nedeniyle artık sağlanamayacağını size bildiririz. Bu hizmetin sona ermesi üzerine, kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla, hizmetin sağlanması amacıyla toplanan kişisel bilgileriniz gecikmeksizin imha edilecektir.

Samsung, etki alanını akıllı telefon pazarında tutuyor

2020 yılı, COVID-19 salgını sayesinde zor geçti. Endüstride pandemik sonuçlardan muzdarip birçok kesim var. Bununla birlikte, akıllı telefon pazarının 2020’nin ilk aylarında en büyük darbeyi aldığını söyleyebiliriz. Şimdiye kadar, 2020’nin 1. ve 2. çeyreğinde çoğu şirket anlamlı sonuçlar elde edemedi. Ancak bu, 2020’nin 3. çeyreğinde oldukça gelişti. Sonuçta, Temmuz’da başlayıp Eylül’de sona eren üç aylık dönemde çoğu hükümet kilitleme kısıtlamalarını kaldırdı ve müşteriler tüketim programlarına kaldığı yerden devam edebildi. Elbette, sonuçlar 2019’un 3. çeyreğinden daha kötü olduğu için ancak iyileşmenin başlangıcını görebiliriz. Canalys’e göre 1 Temmuz – 30 Eylül arasında 348 milyon akıllı telefon gönderildi ve Samsung etki alanını korudu.

Samsung, 2020’nin 3. çeyreğinde akıllı telefonlarına güçlü bir talep gördü

Bu sevkiyat miktarı, geçen yılın aynı dönemine göre hala 4 milyon birim daha az. Ancak COVID-19 salgınını hesaba katarsak bu anlamlı bir sonuçtur. Üç ayda bir, genel pazar% 22 büyüdü. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Samsung, etki alanını dünya çapında akıllı telefon pazarı lideri olarak tuttu. Güney Koreli şirket, üçüncü çeyrekte akıllı telefon satışlarındaki% 50 artış sayesinde 80,2 milyon gönderi topladı. Şirket, orta sınıf telefon satışlarında etkileyici bir artış gördü. Samsung, Xiaomi’nin Hindistan pazarındaki konumunu çalması ve bir kez daha pazar lideri olmasıyla başarılı oldu.

İkinci sırada Huawei var. Çinli şirket 51,7 milyon akıllı telefon satmayı başardı. Şirketin ABD yasağıyla nasıl mücadele ettiğini ve Google hizmetleri olmadan kaç kez çalıştığını düşünürseniz, bu etkileyici bir sayıdır. Ancak şirket geçen yıla göre hala düşüşte. Geçen yıl olduğu gibi satışları 66,8 milyon adede ulaştı. Huawei yer kaybederken, diğer Çinli şirketler Küresel pazarlarda yer kazanıyor. Örneğin Xiaomi, Apple’ı tahttan indirmeyi ve son üç ayda 47,1 milyon gönderi ile üçüncü sırada yer almayı başardı. Bu, geçen yıla göre% 45’lik dikkate değer bir artış. Xiaomi, üçüncü çeyrekte en hızlı büyüyen şirket oldu.

.

S TercümanS Translator düşüyorS Translator'ı kapatıyorSamsungSamsung S Tercüman