S Pen’li Samsung Galaxy S21 Ultra, yüksek kaliteli görüntülerde görünüyor


Samsung, Galaxy S21 akıllı telefonlarını şarj cihazı ve kulaklıklarla donatmasa da en üst model olan Galaxy S21 Ultra için tamamen yeni bir aksesuar sunulacak: S Pen. Bu, Galaxy Note 21 serisinin iptal edilmesiyle ilgili önceki haberleri doğruluyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


S Pen, Galaxy S21 Ultra için çeşitli kılıflara dahil edilecek, ancak yalnızca değil – kalem ayrı olarak satın alınabilir. Model numarası zaten ayrı bir aksesuar olarak biliniyor – EJ-PG998. Görüntülerde farklı renklerde sunuluyor ancak başlangıçta Galaxy S21 Ultra için S Pen yalnızca siyah renkte sunulacak.

Samsung Galaxy S21’in resmi prömiyerinin 14 Ocak’ta yapılacağını hatırlatacağız. Akıllı Telefonlar, iyileştirilmiş kameraların yanı sıra Qualcomm Snapdragon 888 ve Exynos 2100 SoC’leri alacak. Fiyatlar gittikçe, Galaxy S20 ile eşit, hatta belki biraz daha düşük olmalıdır.

Samsung Galaxy S21, büyük ve hızlı bir parmak izi tarayıcısı alacak

Ice Universe takma adı altında tanınmış ağ içerisindeki kişi; mobil sektördeki yeni ürünlerle ilgili özel bilgileri sıklıkla paylaşanlar; yaklaşan amiral gemisi Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarında önemli bir gelişmeye adanmış bir dizi gönderi yayınladı.

İyi haber şu ki, Samsung Galaxy S21 gelişmiş bir ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Bu, Samsung Galaxy S10’dan bu yana yapılan ilk yükseltmedir.

Mevcut ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısının 4 × 9 mm boyutlarında olduğunu, yeni parmak izi sensörünün ise 8 x 8 mm boyutlarında olduğunu hatırlattı. İçeriden bilgiye göre parmak izi tanıma hızı iki kat daha hızlı. Samsung S21 kullanıcılarının parmak izini tanımak için parmaklarını ekranda tutmalarına gerek olmadığını da sözlerine ekledi. Hızlı bir dokunuş yeterli olacaktır.

SM-G991U model numaralı S21’in standart versiyonu, Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veritabanında yer aldı. Ayrıca sertifika, akıllı telefonun 25 W kablolu şarjı desteklediğini doğruladı; ve S21 ayrıca diğer cihazların 9W’da kablosuz ters şarjını da destekler.

.

Galaxy S21 serisiGalaxy S21 Ultras kalemS Pen ile S21 UltraS21 UltraSamsungSamsung Galaxy S21 UltraSamsung Galaxy S21 Ultra S Kalem