Royole FlexPai 2, Snapdragon 865 ve 8 GB RAM ile AnTuTu’yu ziyaret etti


Samsung dışında, çoğu şirket hala katlanabilir akıllı telefon sahnesinde ilk adımlarını atıyor. Elbette Motorola’yı RAZR ile hesaba katabilirsiniz, ancak içindeki donanım onu ​​Galaxy Z Fold 2 gibileri için pek de değerli bir rakip haline getirmiyor. Huawei, bu segmentte rekabet edebilecek güce sahip bir şirketti, ancak ABD nedeniyle Yasak, şirketin katlanabilir segment hayalleri küle döndü.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şimdilik, Samsung’un bu segmente sahip olduğunu açıkça söyleyebiliriz, ancak Royole gibi şirketler bu segmentte alakalı olmak için koşuyor. Royole, piyasadaki en popüler isim olmayabilir, ancak şirket rekabetçi bir katlanabilir akıllı telefon başlatmayı başarırsa, kendisini fırlatabilir ve bu özel nişin ana şirketlerinden biri haline gelebilir. 2019’da şirket CES’te FlexPai’yi duyurdu. Şimdi FlexPai 2’yi tanıtmaya hazır.

Royole Flexpai 2

21 Eylül’de şirket, “Strateji ve Yeni Ürün Lansmanı” etkinliği sırasında yeni katlanabilir cihazı tanıttı. Cihaz, AnTuTu kıyaslamasına bir ziyaret yaptı. Kaputun altında, telefon Plus modelini değil Snapdragon 865 SoC’yi paketleyecek. Amiral gemisi seviyesindeki telefon, 8GB RAM ve 128GB Dahili Depolama ile eşleştirilecek. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 işletim sistemini çalıştırır. Royole’un stok Android’in üzerinde çalışacak kendi uygulamaları ve özellikleri olduğunu varsayıyoruz. Sonuçta, vanilya yazılımı hala katlanabilir akıllı telefonlar için çekiciliğe sahip değil.

Katlanabilir cihaz, AnTuTu’da 526.023 puan topladı. Kıyaslama uygulamasına aşina iseniz, bunun CPU, GPU, Bellek ve UX performansına dayalı birleşik sonuçlar olduğunu bilirsiniz. Gördüğünüz gibi, cep telefonu amiral gemisi bir cihaz bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak. Örneğin Motorola RAZR hakkında söylenemeyen bir şey.

Royole FlexPai 2 ilk teknik özellikleri

TENAA listesine göre cihaz, 4: 3 en boy oranına ve 1.920 x 1.440 çözünürlüğe sahip 7,8 inç AMOLED ekrana sahip. Arka tarafta, bir ana 64MP snapper içeren masaya bir Dörtlü Kamera kurulumu getiriyor. 32MP, 16MP ve 8MP sensörlerden yardım alır.

AnTuTu’da test edilen varyantın yanı sıra, şirket ayrıca 12GB RAM ve 256GB Dahili Depolama ile daha “premium” bir seçenek sunacak. Telefon, hızlı şarj desteği ile 4.500 mAh’lik cömert bir bataryadan güç alıyor. Listeye göre cihaz Dark Night Black, Magic Gold ve Star Grey renklerinde gelecek. 340 gram ağırlığında ağır bir cihaz. Ancak bu, bu tür bir cihaz için yapmanız gereken bir fedakarlıktır.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ayrıntıları yarın etkinlikte açıklanacak.

.

FlexPai 2RoyoleRoyole Flexpai 2Royole Flexpai 2 haberleriRoyole Flexpai 2 lansmanıRoyole Flexpai 2 özellikleri