Redmi, Redmi Note 9 5G’nin lansman etkinliğine tuhaf davetler gönderiyor


Xiaomi, geçtiğimiz hafta sessizliği bozdu ve 26 Kasım’da Redmi Note 9 5G ailesinin bir parçası olacak üç yeni ürünün duyurusuna adanmış yaklaşan sunumunu duyurdu.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Redmi, Redmi Note 9 5G’nin lansman etkinliğine tuhaf davetler gönderiyor

Bu sefer Xiaomi, orijinal olmaya karar verdi ve medyayı gelecek sunuma orijinal bir şekilde nasıl davet edeceğini buldu. Redmi başkanı Liu Weibing davetiyenin fotoğraflarını Weibo’da paylaştı. Anlaşıldığı üzere, gazetecilere, içinde olaya davet ve bir kılıç içeren kutular gönderildi.

Redmi Note 9 5G

Şirket sunumda gerçek bir kılıç gösterisi hazırlıyor olabilir ve kılıçla yapılan ipucunun anlamı resmi etkinlikten sonra netleşecek, ancak şimdi bile çözme girişimleri yapılabilir. Davetiyenin kendisi şöyle diyor:

“Arenada binlerce okul ve binlerce hareket var, ancak büyük kahramanlar benzersiz bir tavsiye istemez. İnsanlara fayda sağlamak için bir vuruşta mükemmelliğe ulaşmak zorundalar. Redmi Note 9, cilalı bir harekettir. 26 Kasım’da sizi kılıçlar hakkında konuşmaya davet ediyoruz. “

Redmi Note 9 5G

Şirketin 26 Kasım’da Dimensity 800U yonga, 5000 mAh pil, 6.53 inç FullHD + ekran ve ana sensörün 48 olduğu çoklu modül kamera sunacak Redmi Note 9 5G’yi göstereceği biliniyor. MP.

Redmi Note 9 Pro da gösterilecek ve Xiaomi Mi 10T Lite’ın Çin versiyonu olacak, büyük bir farkla – arkadaki ana sensör 64 MP yerine 108 MP çözünürlüğe sahip. Akıllı telefon bir Snapdragon 750G yongası, 4820 mAh pil, 33 W hızlı şarj ve 120 Hz yenileme hızına sahip uyarlanabilir bir ekran alacak.

Samsung, Huawei ve Xiaomi, 2020’nin 3. çeyreğinde akıllı telefon pazarının zirvesinde

Analitik ajans Gartner, akıllı telefon pazarıyla ilgili başka bir rapor yayınladı. Görünüşe göre bu yılın üçüncü çeyreğinde dünya çapında 366 milyon akıllı telefon satıldı ki bu geçen yılın aynı dönemine göre% 5,7 daha az. Ve düşüş dikkat çekici olsa da, pazarın yılın ilk yarısında düştüğü% 20’nin altında.

Samsung, 80,82 milyon adet satışı ve pazarın% 22’si ile hala lider konumdadır. Genel olarak, ilk 5 üreticiden yalnızca Samsung ve Xiaomi satışlarını sırasıyla% 2,2 ve% 34,9 artırabildi. Huawei, satılan 51.83 milyon akıllı telefonla ikinci sırada – pazar payı% 14.4. Xiaomi, 44,41 milyon akıllı telefon sattı – bu,% 12,1’lik bir pazar payına eşdeğer.

Apple dördüncü sırada. Temmuz ve Eylül arasında, şirket 40,6 milyon akıllı telefon sattı – pazar payı% 11,1 idi. İlginç bir şekilde Oppo, Apple’dan uzak değil: üçüncü çeyrekte 29.89 milyon akıllı telefon sattı (bu şirketin pazar payı% 8.2).

akıllı telefon pazarı 2020

.

redmiRedmi Note 9Redmi Note 9 5GRedmi Note 9 5G lansman tarihiRedmi Note 9 5G özellikleriRedmi Note 9 5G sızıntılarıRedmi Note 9 Pro