Redmi 6 Pro, Hindistan’da MIUI 12 güncellemesini alıyor


Nisan ayında Xiaomi, MIUI hayranları için bir sonraki büyük şeyi dünyaya duyurdu, en son sürüm MIUI 12, bir dizi yeni özellik ekleyerek ve zaten iyi olan şeyleri iyileştiriyor. Açıklamadan bu yana, şirket çok sayıda Xiaomi cihazını güncellemek için çok çalışıyor. Bazıları hala belirsizlikle boğuşurken, diğerleri MIUI 12’yi her yönden alıyor. Çin’de şirket, en yeni işletim sistemini çalıştıran uygun cihazlarının çoğunu neredeyse bitirdi. Şimdi, odağını Hindistan gibi Küresel pazarlara kaydırıyor. Herhangi bir şans eseri etrafta dolaşan bir Redmi 6 Pro’nuz varsa, Hindistan’da MIUI 12 tedavisi almak için en son cihaz olduğunu bilmekten memnuniyet duyarız!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Farkında değilseniz, Redmi 6 Pro, Ağustos ayının başından beri Çin’de MIUI 12’yi zaten çalıştırıyor. Cihaz, Inda’da Redmi Y2 olarak satılan Çin’deki Redmi S2 ile birlikte güncellemeyi aldı. Redmi 6 Pro, her iki pazarda da adını korudu. Çin güncellemesinin hemen hemen tamamlandığını düşündükten sonra, şirket odak noktasını Hint versiyonuna kaydırdı. Güncellemenin kullanıcıların sadece küçük bir kısmına ulaştığını belirtmekte fayda var. Son dakika hatası görünmezse, şirket ilerleyecek ve MIUI 12’yi daha fazla kullanıcıya getirecektir. Tüm birimlerin Eylül ortasından önce çalıştırmasını bekliyoruz.

Redmi Note 6 Pro tekneleri V12.0.2.0.PDMMIXM için ülkedeki yeni güncelleme. Bununla ilgili bir kararlılık sorunu varsa yapının değişebileceğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, bu yazının yazıldığı sırada Xiaomi, bu ürün yazılımını ileriye taşımaya devam ediyor. Redmi 6 Pro’nun artık yeni yazılımı çalıştıran Hint cihazlarının küçük listesine katıldığını belirtmek gerekir. Listede Redmi K20 Pro, K20, POCO X2, Mi 10 ve Poco F1 gibi telefonlar yer alıyor. Yeni güncelleme, yenilenmiş Kontrol Paneli, Karanlık Mod 2.0 ve bir dizi yeni güvenlik özelliği gibi yeni özellikler içerir.

Redmi 6 Pro özellikleri

Redmi 6 Pro, Snapdragon 625 yonga setini paketleyen son Xiaomi akıllı telefonlarından biriydi. 3 GB RAM ve 32 GB Genişletilebilir Depolama alanı içerir. Cihaz ayrıca bir 13 MP ana ve bir 5 MP ikincil birim içeren bir Çift Kamera kombinasyonuna sahiptir. Mütevazı bir 5MP snapper içeren geniş bir çentik ile 5,84 inç FHD + ekrana sahiptir. Bu akıllı telefonun 2018’de piyasaya sürülen Android ile aynı Mi A2 Lite olduğunu belirtmek gerekir.

.

Hindistan'da MIUI 12 güncellemesiMIUI 12MIUI 12 güncellemesiRedmi 6 ProRedmi 6 Pro MIUI 12 güncellemesiRedmi 6 Pro üretici yazılımı güncellemesiXiaomi Redmi 6 Pro