Realme X7 5G akıllı telefon serisi 2021’de Hindistan’ı vuracak


Realme geçtiğimiz günlerde Realme X7 serisini yayınladı ancak Hindistan’ı ilk planlarının dışında tutmaya karar verdi. Bu biraz tartışmalı geliyordu, sonuçta Hindistan, kurulduğu günden beri şirketin kalesi oldu. Bununla birlikte, ülkenin henüz 5G ağlarını konuşlandırmadığı düşünüldüğünde, şu anda orada 5G akıllı telefonların başlatılmasının pek bir anlam ifade etmediğini anlayabiliriz. Elbette, şu anda bir 5G telefonu almak isteyen önemli sayıda müşteridirler. Sonuçta, yeni ağ kullanılabilir olduğunda ilk onlardan keyif alacaklar. Kullanıcıların bu kısmı için markanın CEO’su Madhav Sheth, iyi haberler bugün. Yöneticiye göre, Realme X7 serisi 2021’in başlarında alt kıtaya ulaşacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


“5G akıllı telefonlarını Hindistan’da ilk kez # realmeX50Pro. Şimdi, 2021’de 5G teknolojisini demokratikleştirmeyi planlıyoruz. # realmeX7 seri ve ardından daha fazla cihaza getirin. #DareToLeap olarak bizimle #Gerçek ben 5G lideri olmaya hazırlanıyor. ” – Madhav Sheth.

Birkaç hafta önce yönetici, takipçilerine MediaTek yonga setleri hakkında ne düşündüklerini sordu. Farkında olmayanlar için Realme X7, Dimensity 800U tarafından destekleniyor ve Realme X7 Pro, mükemmel Dimensity 1000+ getiriyor. Her iki yonga seti de MediaTek’in geçmişte yaptıklarının ötesinde seviyelerdir ve verimliliği ve 5G bağlantısını uygun bir fiyat seviyesine getirir.

Resmi Realme X7 ve X7 Pro | Ficha técnica | Preço | Sair - GizChina.it

Şirketin felsefesi burada açık. Madhav, 5G teknolojisini demokratikleştirmek ve pazarın birçok bölümünü beşinci nesil ağa hazır cihazlarla doldurmak istiyor. Tabii ki, Realme meraklılarından karışık geri bildirimler aldık. Bazı kullanıcılar 5G telefonların gelmesinden memnun görünürken, diğerleri bunun şu anda gerekli olmadığını düşünüyor. Realme’nin, 5G ağı olmadığında Hindistan’da 5G cihazları piyasaya sürmek yerine, piyasaya çıkacak 4G cihazlarını geliştirmeye odaklanması gerektiğini söylüyorlar. Bu mantıklı olsa da, şirketin kararını değiştirmeyecektir. Önümüzdeki yıl 5G telefon sevkiyatlarının iki katına çıkmasını bekliyoruz. Şirketler nihayetinde bu ağların hazır olmadığı pazarlarda bile 5G telefonlarını piyasaya sürecek.

Teknoloji gelişiyor ve ülkeler takip etmeli, şu anda 5G’nin demokratikleşmesini engellemenin bir yolu yok. Realme X7 serisi, Realme’nin 5G portföyünün sadece küçük bir parçasıdır. Şirket ayrıca Realme V5 biçiminde en ucuz 5G telefonlardan birine sahip. Bu serinin 2021’de Hindistan’da da yayınlanmasını bekliyoruz.

.

Boyut 1000Boyut 800UGerçek benRealme 5GRealme 5G portföyüRealme HindistanRealme X7Realme X7 5GRealme X7 HindistanRealme X7 ProRealme X7 Pro 5GRealme X7 serisi