Realme X3 ve X3 SuperZoom, Ekim 2020 Güvenlik Güncellemesini almaya başlıyor


Realme, Hindistan’daki X3 ve X3 Super Zoom akıllı telefonlarına yeni bir güncelleme sunmaya başladı. Güncelleme, hem Realme X3 hem de X3 SuperZoom için RMX2081PU_11.A.45 donanım yazılımı sürümüyle birlikte gelir. Güncellemenin en önemli özelliği, bazı düzeltmelerle birlikte Ekim 2020 Güvenlik düzeltme ekidir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Ekim 2020 Güvenlik bültenine göre, Android güvenlik yaması, orta ile kritik arasında değişen 27 sorunu çözüyor. En son güvenlik güncellemesi, Android akıllı telefonların medya çerçevesi, Google Play sistemi ve Qualcomm bileşenleriyle ilgili sorunları düzeltir. Düzeltilmeden bırakılırsa, bu güvenlik açıkları bilgisayar korsanlarının Android akıllı telefonlarda rastgele kod çalıştırmasına olanak verebilirdi.

Güvenlik yamasının yanı sıra, her iki akıllı telefondaki güncelleme, ağ bağlantısı kaybı, ekran sorunu, Instagram kullanımıyla ilgili gecikmeler gibi bazı sorunların düzeltmelerini içerir. Ayrıca, aşağıdaki güncellemenin tüm değişiklik günlüğünü okuyabilirsiniz.

Güvenlik

● Android güvenlik yaması: Ekim 2020

Ayarlar

● Durum çubuğuna sistem simgeleri için geçiş eklendi

● Göz rahatlığı için Gün Batımından Gün Doğumu geçişi

● Uygulama çekmecesine girerken ekran klavyesi için geçiş eklendi

Oyun Alanı

● Ekran parlaklık kilidinin ekran efekti optimize edildi

● Bazı senaryolarda ağ bağlantısı kaybı düzeltildi

Albüm

● Albüme girerken olasılıklı ekran titremesi düzeltildi

Durum çubuğu

● Olasılıklı zaman görüntüleme sorunu düzeltildi

Sistemi

● Videoyu değiştirmek için Instagram kullanımıyla ilgili olasılıksal Gecikme sorunu düzeltildi

Bir blog gönderisindeki Realme, güncellemenin havadan yayıldığını, her kullanıcıya bir süre sonra ulaşacağını söylüyor. Realme X3 veya X3 SuperZoom cihazınızda güncelleme bildirimi açılmadıysa panik yapmayın. Ayrıca, yüklemeye başlamadan önce telefonunuzu en az% 50’ye kadar şarj etmenizi öneririz.

Realme X3 ve X3 SuperZoom Özellikleri

Her iki Android Akıllı Telefon da kameraların beklediği aynı özelliklere ve özelliklere sahiptir. Realme X3 Superzoom, 64 MP birincil kamera, OIS destekli ve 5x optik yakınlaştırmalı 8 MP telefoto kamera, 8 MP ultra geniş kamera ve 2 MP makro kamera ile dörtlü kamera kurulumuna sahiptir. Öte yandan, Realme X3 kamera kurulumundaki tek fark telefoto kamera lensi, yani sadece 2x optik yakınlaştırmalı 12MP kamera.

Her iki telefon da Qualcomm Snapdragon 855+ ve Adreno 640 GPU tarafından destekleniyor. Her iki akıllı telefonda da 30W hızlı şarj desteğine sahip 4200 mAh pil bulunuyor. Realme X3 ve X3 SuperZoom, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ile çalışır.

.

Android Ekim 2020 güvenlik yamasıHindistanRealme X3Realme X3 Süper Yakınlaştırma