Realme X, Eylül 2020 güvenlik yamasıyla güncelleme aldı


Realme, yalnızca rekabetçi akıllı telefonlar satan bir şirket olarak değil, aynı zamanda onlar için iyi bir yazılım desteği sağlayan bir şirket olarak sağlam bir itibar inşa ediyor. Şimdi, şirket geçen yılki Realme X için bir dizi performans ve kararlılık geliştirmesi ve en son Eylül 2020 güvenlik yamasıyla yeni bir yazılım güncellemesi yayınlıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yazılım, cihazlara OTA üzerinden ulaşıyor ve RMX1901EX_11.A.07 sürüm numarasını taşıyor. Güncelleme 2.8GB boyutunda ve ayrıca kullanıcılar tarafından daha önce bildirilen hataların iyi bir bölümünü ele alıyor. Burada geliştirmeler var, ancak her zamanki gibi şirket bunları kaputun altında tutuyor.

Realme X, çerçevesiz bir ekrana açılır bir kamera getiren ilk orta sınıf telefonlardan biri olan ikonik bir cihazdır. Aslında, daha sonra Realme’nin amiral gemisi serisi olacak bir dizi cihaz başlattı.

Realme X güncelleme değişiklik günlüğü

  • Güvenlik
    • Android Güvenlik Yama Seviyesi Güncellemesi: Eylül 2020
    • Sistem kararlılığını artırmak için Qualcomm WiFi güvenlik açıklarını değiştirin
  • Sistemi
    • TikTok / Likee / Vmate / Vigo video Uygulamaları için OSIE Vision Effect’i destekleyin
    • Özel sahnelerde Dolby ses efektlerini değiştirmeyin

Realme 7i, Realme 7 Pro SE olarak Hindistan’a geliyor

İlgili haberlerde, Realme India’nın CEO’su Madhav Seth, yakında çıkacak 7 serisi akıllı telefonun lansmanını yapmak için kısa süre önce Twitter’a gitti. Ayrıca Seth, yaklaşan #AskMadhav bölümünde cihaz hakkında daha fazla konuşacağına söz verdi. Bunun dışında, gönderi ayrıca bir LED flaşla birlikte dörtlü bir arka kamera modülünü gösteren bir teaser görüntüsü içeriyor. Resme yakından bakarsanız, 64MP birincil sensörü görürsünüz. Teaser görüntüsü ayrıca Realme 7i’nin de geldiği Aurora Green renk seçeneğini gösterir.

Teaser dışında, dikkate değer bir bahşiş veren Mukul Sharma (@filmdenkare) son tweet’inde cihaz hakkında daha fazla bilgi verdi. Tahminlere göre, yaklaşmakta olan Realme cihazı Realme 7 Pro SE adıyla gelecek. Her iki gelişmeyi birleştiren, yaklaşan Realme 7 Pro SE’nin Hindistan pazarı için yeniden markalanmış bir Realme 7i’den başka bir şey olmadığı konusunda sağlam bir şans var.

Intermediário Realme 7i é lançado com tela de 90 Hz, câmera de 64 MP e incrível preço baixo - TudoCelular.com

Bununla birlikte, AskMadhav’ın önümüzdeki bölümünde daha fazla bilgi görmeliyiz. Ayrıca, önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi sızıntısı ve ipucunun ortaya çıkmasını bekliyoruz. Realme 7 Pro SE, lansman zaman çizelgesine geldiğinde, Ekim ayında bir yerde resmi açılışını görmeli.

Şirketin, Realme 7 cihazlarını Ekim ayında küresel pazarlarda temelde aynı özelliklere sahip ancak NFC desteğinin eklenmesiyle tanıtmasının beklendiğini de belirtmek gerekir.

.

Gerçek benRealme 7 SERealme 7iRealme XRealme X Eylül 2020 güncellemesiRealme X güncellemesiRealme X lansmanıRealme X özellikleri