Realme C17, 90Hz HD + ekran ve Snapdragon 460 SoC ile resmiyet kazandı


Sadece birkaç ay önce Realme, Realme Narzo 10 ailesini tanıttı ancak şimdi Narzo 20 serisini tanıtmaya hazır. Bu arada, Bangladeş bölümü, uygun fiyatlı C serisine ayak uydurmak için yeni bir orta sınıf akıllı telefon Realme C17’yi tanıtmak için bugünün biraz heyecanını almaya karar verdi. Narzo 20 serisinin karşılığı olarak, Realme C17 bugün küreselleşiyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Realme C17 özellikleri

Realme C17, gerçekten yetenekli bir orta sınıf telefon ve alt sınıf segmentin önümüzdeki yıllarda nasıl daha ilginç hale geleceğini gösteriyor. Her şeyden önce, yakışıklı bütçe odaklı Snapdragon 460 yonga seti ile birlikte geliyor. 4x Cortex-A73 çekirdekli ve 4x Cortex-A53 çekirdekli 11nm tabanlı bir Sekiz Çekirdekli CPU’dur. Beygir gücü, 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB genişletilebilir dahili depolama ile eşleştirilir.

Realme C17 e o mais novo básico de respeito com tela de 90 Hz e bateria gigante - Canaltech

Teknik özellikler, HD + çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç LCD etrafında oluşturulmuştur. Realme bir kez daha HD çözünürlüklü ancak pürüzsüz bir frekansa sahip basit bir panel sunarak yüksek yenileme oranını yaygınlaştırma kampanyasına devam ediyor. Düşük kaliteli segmente ulaşan yüksek yenileme oranlı ekranları görmek gerçekten ilginç. Umarım diğer şirketler de bu trendi takip eder. Bir diğer ilginç detay ise bu panelin fiyatlandırma noktasına rağmen ince çerçeveler getirmesi. Bir kez daha Realme, 8MP selfie snapper için bir delik açıyor.

Realme C17

Arkaya doğru hareket edersek, bir L kurulumunda hizalanmış dört tetikçi ile bir Dörtlü Kamera dizimiz var. F / 1.8 diyafram açıklığına sahip bir ana 13MP kamera, bir 8MP Ultra-Geniş açı birimi, makro çekimler için 2MP ve bir 2MP monokrom atıcıdan oluşur. Gördüğünüz gibi, bu, telefona “Dörtlü Kamera” rozeti veren oldukça mütevazı bir kamera kurulumu. Gelişmiş özellikler beklemeyin, ancak iyi aydınlatma koşullarında iyi performans gösterebilecek bir kurulum.

Realme C17 resmi | Ficha técnica | Preço | Sair - GizChina.it

Realme C17, 18W hızlı şarj özelliğine sahip büyük 5.000 mAh pilden güç alıyor. Düşük kaliteli ve orta sınıf akıllı telefonların pil bölümünde hayal kırıklığı yaratmadığını görmek güzel. Realme, diğer şirketlerin yanı sıra 18W şarj tuğlasını da teslim ediyor. Telefon, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 tabanlı Realme UI 1.0 ile birlikte gelir.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Realme C17, BDT15.990 fiyat etiketi ile Lake Green ve Navy Blue renklerinde pazara ulaşacak. Bu, diğer bölgelere ulaştığında yaklaşık 190 $ ve 160 € olmalıdır. Şirket, ilk flaş satışını 22 Eylül’de Daraz’da gerçekleştirecek. Açık satışlar 24 Eylül’de başlayacak. Cihaz diğer pazarlara ulaşacak şekilde hazırlanırken, şirket Uluslararası kullanılabilirlik ayrıntılarını daha sonra açıklayacak.

.

90Hz ekran90Hz HD + ekranAslanağzı 460Gerçek benRealme C-serisiRealme C17Realme C17 lansmanıRealme C17 özellikleriSnapdragon 460 SoC