PISEN LED Color Power II 10000 mAh incelemesi


PISEN bir kez daha bizimle birlikte ve bu sefer çok daha taşınabilir, hoş görünümlü ve oldukça etkileyici bir şey seçtiler! Piyasadaki en küçük ve en hafif 10000 mAh güç bankalarından biri olan PISEN LED Color Power II 10000 mAh ile tanışın – ve evet, önceki modellerden hepimizin sevdiği dijital ekrana sahip.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


PISEN, 200 milyondan fazla müşteriye küresel satışlar sağlayan akıllı bir teknoloji sağlayıcısı olmayı başardığı için bu pazar segmentinde önemli bir geçmişe sahiptir. On yıldan fazla bir süredir, istikrarlı performansı ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla tanınan Pisen, 35 ülkeden müşterilere tatmin edici ürünler sunmuştur ve son zamanlarda bize LED Color Power II olarak bilinen zarif, ince güç bankalarını gönderecek kadar naziktiler. Sadece bir fiyata bulunabilen 10000 mAh 23,99 $.

Öyleyse, nasıl gitti – parlaklığından dolayı evdeki Noel süslemelerine harika bir katkı olmasının dışında Çin Kırmızısı renk? Bakalım!

PISEN LED Color Power II 10000 mAh güç bankası – Teknik Özellikler

 • Renk: Çin Kırmızı
 • Ağırlık: 251 g
 • Şarj süresi: 5V-2A şarj cihazı ile 6 ~ 8 saat
 • Pil Kapasitesi (mAh): 5000 x 2
 • Pil Türü: Li-polimer Pil
 • Kapasite: 10000mAh
 • Boyut: 154x74x13 mm
 • Çıktı: 5V = 2,4A (MAKS)
 • Giriş : 5V == 2A

Ana Özellikler

 • Yüksek yoğunluklu lityum polimer piller, Çift USB çıkışı.
 • USB akıllı kontrol ve şarj / boşaltma çipleri, çok katmanlı devre çip koruması.
 • Alüminyum metal kasa, CNC işleme ve kumlama teknolojisi kusursuz pürüzsüzlük sağlar.
 • 2A’ya kadar hızlı şarj ile, bağlı her cihazı güvenli bir şekilde şarj etmek için güç çıkışını akıllıca ayarlar.

Minimum boyutta etkileyici kapasite

Ana özelliği, bir iPhone 7’yi neredeyse 3 kez tam olarak şarj etmeye yetecek kadar şarj gücü sağlayabilen 10.000 mAh kapasitesidir, hızlı şarj desteğine sahip bir Galaxy S8 amiral gemisine 2 defadan fazla ihtiyaç duyulmuştur.

Böylesine ağır bir güç bankasından beklenenin aksine, bu LED Color Power II modelinin taşınması çok kolaydır ve gerekirse sırt çantanıza, bavulunuza veya cebinize kolayca yerleştirebilirsiniz. Yaklaşık 251 gr ağırlığında olup alüminyum ve bazı kısımları plastikten yapılmıştır. Normalde tüm güç bankalarımda yaptığım gibi (evet, çok şey alırım) Onları, telefonumu doğrudan şarj etmek için harici bir USB bağlantı noktasına sahip olan sırt çantamın içine yerleştiriyorum – gerektiğinde – ve bu şekilde seyahat ederken herhangi bir soruna neden olmuyor ya da şehirde yürümek.

Tatillerde kırsal kesimde bir Noel yürüyüşü sırasında ceketimin cebine koyarak bir kez kullandım. Beni hiç rahatsız etmediğini söylemeliyim ve yine de gün boyunca ihtiyacım olan tüm enerjiye sahiptim.

ÇİFT USB ÇIKIŞI

Bu, ihtiyaç durumunda kesinlikle bir “cankurtaran” olabilecek bir şeydir. Cihazınızı akıllıca algılayabilen ve optimum şarjı sağlayabilen (Maks. 2,4A’ya kadar) Çift USB Bağlantı Noktaları (2A + 1A Çıkış) ile birlikte gelir.

Bu, telefonunuz 1A / 1.5A’ya kadar şarjı destekliyorsa, PISEN LED Color Power II 10000mAh, telefonu güvenli bir şekilde şarj etmek için akımı düzenleyeceği anlamına gelir. Öte yandan 2,4A (MAX) şarja kadar dayanabilen bir cihaz varsa, o zaman cihazın tam şarj gücüne sahip olursunuz.

LCD DİJİTAL EKRAN

Yepp, bu gerçekten kullanmaktan zevk aldığım bir özellik. PISEN LED Color Power II 10000 mAh güç bankası, size kalan gücü yüzde olarak – minimum% 1 doğrulukta – gösteren basit bir LCD ekrana sahiptir. Sadece% 100’e kadar şarj edersiniz ve ardından her şarj işleminden sonra içeride ne kadar “meyve suyu” kaldığını her seferinde makul bir şekilde tahmin edebilirsiniz.

LCD ekranı etkinleştirmek için yan taraftaki güç düğmesine 2 saniye süreyle basmanız yeterlidir. Arka ışık enerji tasarrufu için 15 Saniyede söndüğünden enerji tüketimi konusunda endişelenmeyin.

% 1 doğrulukla kullanımı kolay ekran

ŞARJ VE BOŞALTMA ANAHTARI

Peki suyu nasıl açacağız? Jutlar, güç istasyonunu cihazınızla ve güç kaynağınızla birlikte verilen mikro USB kablosuyla (telefonunuz destekliyorsa) veya kendi kablonuzla (Yıldırım veya USB Tip-C) aynı anda bağlayın. İşiniz bittiğinde, şarj etme ve boşaltma modunu serbestçe değiştirmek için güç düğmesine 2 saniye boyunca uzun basın.

Hepsi bu, şarj prosedürü başlayacak 🙂

BASINÇ ALTINDA SOĞUTMA

Pil takımı, şarj sırasında sıcaklığını kontrol etmek için Pisen mühendisleri tarafından geliştirilen özel teknolojiyi kullanır. Yüksek sıcaklıklar tespit edilirse, ısıyı azaltmak için otomatik olarak güç çıkışını değiştirir. Ayrıca, herhangi bir kısa devreyi tespit edebilen ve koruma için şarj prosedürünü kesebilen bir güvenlik özelliğine sahiptir.

Üreticiye göre, PISEN LED Color Power II 10000 mAh pil şarj cihazı aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, aşırı voltaj, aşırı akım ve kısa devre koruması sağlar. Bu, herhangi bir durumda bir kabloyla, akıllı telefonunuzun / tabletinizin aşırı şarjı veya sadece bir aksilik durumunda bir şeyler ters giderse korunacağınız anlamına gelir.

Fikrimiz

Sadece başlangıç ​​fiyat etiketi ile 23,99 $ Pisen’den gelen bu süper ince 10000 mAh güç bankası, tek bir şarjla akıllı telefonum ve ultrabook’um için tüm şarj ihtiyaçlarımı tamamen karşılayarak parasının karşılığını aldığını kanıtladı.

2A şarj cihazıyla şarj etmek oldukça zaman alıyor (ortalama 6-7 saat), ancak daha sonra birkaç gün boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Günlük kullanımda etkileyici performans, oldukça kaliteli yapı (süper ince alüminyum tasarımla) sunar ve üç renkte mevcuttur: altın, gümüş ve kırmızı.

Satın alabilirsin PISEN LED Color Power II 10000 mAh güç bankası burada.

PISEN Resmi Web Sitesi

.

10000 mahÇin KırmızısıLED Renkli Güç IILED Renkli Güç II 10000mAh (Çin Kırmızısı)Pisen