Phaewo Electric Spin Scrubber incelemesi: Arkadaş canlısı ev yardımcınız


Günlük görevler boş zamanımızın çoğunu alma eğilimindedir. Mümkün olan her türlü yardım memnuniyetle karşılanır. Örneğin robot süpürgeler, uzun saatler boyunca çalışan ve sadece dinlenmek için sosyal bir hayata veya zamana sahip olmak isteyen herkes için harika bir aksesuardır.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Kişisel dezavantajım mutfak ve banyo işleri. Hafta sonuna kadar berbat görünüyorlar ve astımımdan dolayı ağır hizmet kiremit temizleyicileri kullanmak istemiyorum. Bu görev üzerine çocuklarım kendilerini yiyebilecek kadar büyüdüler, böylece yiyeceklerin yarısını evin etrafına, ya wook dokusuna ya da halılara bıraktılar. Yine alerji ve cilt tahrişi için ağır temizleyicilerin kullanımından kaçınılır.

Phaewo Elektrikli Spin Yıkayıcı

Bir çözüm bulmalıydım ve bir Spin Scrubber cevaptı. Phaewo, bu incelemenin yapıldığı sırada 86 euro gibi makul bir fiyata sahip inanılmaz bir elektrikli modele sahip.

Aşağıdaki kuponu kullanarak Phaewo Electric Spin Scrubber’ı satın alabilirsiniz: JxMUKGXV 70,99 € fiyat için. Kupon 15 Haziran’a kadar geçerlidir.

Geekmaxi’den Phaewo Electric Spin Scrubber’ı Satın Alın

Phaewo Electric Spin Scrubber: Teknik özellikler

Genel Tür: Temizleme makinesi
Modeli: CX-QXJ100
Beyaz renk
Ürün Detayları Güç türü: şarj edilebilir
Pil: 2x 7.4V / 2000mAh lityum pil
Çalışma süresi: 90 dakika
Anma gerilimi: 8.4V
Maksimum güç: 84W
Adaptör: 12V-1A hat uzunluğu 1.5m
Ağırlık ve Boyut Paket Ağırlığı: 2.65kg
Paket Boyutu (U x G x Y): 690 × 210 × 100mm
Paket içeriği 1 x Yer paspası
1 x ağda süngeri
1 x sert saç düz fırça
1 x Köşe yuvarlak fırça saklama tabanı
1 x paslanmaz çelik çerçeve
1 x Kullanıcı Maual
1 x adaptör

Phaewo Electric Spin Scrubber: Ana Özellikler

  • Güçlü Motor: Fayans temizleyicide 84W motor ve iki adet 7.4V şarj edilebilir pil bulunur. 90 dakikalık bir temizlik için şarj etme süresi yaklaşık 2,5 saattir! Sadece bir fırçanın dönüşüyle ​​her şeyi cüretkar bir şekilde temizlemek için tek bir cihaza ihtiyacınız var!
  • Kolay Saklama: Temizleyici, ücretsiz bir rafla birlikte gelir. Duvarınızda bir delik açmakla veya harç fırçanızı ve aksesuarlarınızı saklayacak bir yer bulmakla zamanınızı boşa harcamayın! Temizledikten sonra, ıslak sert fırçanızı rafa asın.
  • Eşsiz Aksesuarlar: 24 inç uzunluğunda bir uzatma sapına sahiptir, bu kötü lekeleri almak için tuvaletinizin üzerine eğilmenize gerek yoktur. Bu çıkarılabilir tuvalet temizleyicinin kafası esnektir, böylece farklı açılardan temizlik yapabilirsiniz. Paketinizde ayrıca 4 farklı fırça bulunmaktadır.
  • Suya dayanıklılık: Bu yıkayıcı menteşeden ve alttan tamamen su geçirmezdir. Üst kısım ve sapı su sıçramasına karşı dayanıklıdır, bu nedenle suya daldırmayın.
  • Çok Yönlü Temizleyici: Bu çok yönlü döner fırçayı banyo, farklı zeminler, araba, duvarlar, pencereler, cam yüzeyler, teras mobilyaları, fayans harcı, duş, tuvalet, küvet ve mutfak için kullanabilirsiniz.

Phaewo Elektrikli Spin Yıkayıcı

Elektrikli döner Yıkayıcı, elektrikli bir dik süpürge gibi görünür ve bir uzatma ile veya uzatma olmadan kullanılabilir. Duvarda toplamak ve kullanmak ağır değildir, ancak uzun süre kullanım için iki elinize ihtiyaç duyar. 2.6 kg ağırlığındadır. Uzatma kolu 60 cm uzunluğundadır, böylece zemine ve tavana rahatlıkla erişebilirsiniz. Yıkayıcı başlığı kullanım kolaylığı için 82 derece bükülebilir ve alt kısmı su kovası kullanımı için tamamen su geçirmezdir. 84W motora ve iki adet 7.4V / 2000mAh şarj edilebilir lityum pile sahiptir. Yeniden şarj etme işlemi yaklaşık bir buçuk saat Motorun hızına bağlı olarak 2 ila 3 saat kullanım için. 84W güç motorunun torku 40kgf.cm’dir. Bu, çoğu ev işi için fazlasıyla yeterli güç sunar.

Yıkayıcı gövdesi üzerinde bir LED Ekran pil yüzdesini ve hızları gösterir – bunu yine de duyabilir / görebilirsiniz. Ekrandaki bir düğme açık / 1. hız / 2. hız / kapalı olarak çalışır. Yıkayıcı, dolabın üzerindeyken metal bir raf ve yıkayıcı tabanına sahiptir. Kolay erişim için aksesuarları bir arada tutar.

Aksesuarlar bir yer bezi Arabanızın dışı gibi cam veya metal yüzeyler için de kullanılabilir. Bu paspası ahşap zeminde bebek mamasından lekeler çıkarmak için kullanıyorum ve arabada denemeyi planlıyorum. Araba kullanımı ve ahşap zeminler için de bir yuvarlak sünger.

Balmumu veya parlatıcı / ahşap koruyucu krem ​​sürmek için kullanabilirsiniz. Süngerin ahşap parlatıcı krem ​​ile kullanımı kolaydır. Her ikisinin de temizlenmesi oldukça kolaydır. Kremin süngerden çıkmayacağından endişeliydim ama biraz ıslatmak işi yaptı.

Var yuvarlak başlı fırça köşelerde kullanmak – benim durumumda cam duş köşeleri ve duvar karoları ile küvet arasındaki bağlantı. Suda seyreltilmiş soda, sirke ve basit temizleyiciler kullanıyorum. Temizleyici işi yapıyor ve artık zehirli temizleyicilere ihtiyacım yok. Bir saniye sert saç düz fırça zemin kullanımı için geliyor ve bu benim balkon karolarında ve halılarda kullandığım şey. İki fırça bahçedeki ızgaralarda ve / veya diğer metal parçalarda kullanılabilir ama ben henüz denemedim. Balkon parmaklıklarını hava müsait olduğunda kumdan temizlemek için yuvarlak başlı fırçayı kullanacağım.

Phaewo Elektrikli Spin Yıkayıcı

Ana paket içerisinde kullanım kılavuzu ve adaptör bulunmaktadır. Aksesuarların ve günlük kullanımın bu uzun açıklamasından noktayı anladınız! Ne istersen temizleyebilirsin! Çok mutluyum ve kesinlikle tavsiye ederim.

Aşağıdaki kuponu kullanarak Phaewo Electric Spin Scrubber’ı satın alabilirsiniz: JxMUKGXV 70,99 € fiyat için. Kupon 15 Haziran’a kadar geçerlidir.

Geekmaxi’den Phaewo Electric Spin Scrubber’ı Satın Alın