Pete Lau, OnePlus 9 Pro render’larını sızdırdı


OnePlus, OnePlus 8T’yi yeni piyasaya sürdü, ancak görünüşe göre söylenti değirmeni şimdiden gelecek yılki OnePlus 9’a geçiyor. Buradaki programın biraz ilerisinde olduğumuzu söylemeliyiz. Sonuçta, OnePlus amiral gemileri pazara yalnızca lQ2’de ulaşır. Belki de OnePlus, OnePlus 8T Pro’nun bıraktığı boşluğu doldurmak için bir sonraki amiral gemisini ilk çeyrekte piyasaya sürecek. Gerçek şu ki, OnePlus 9 Pro ile ilgili ayrıntılarla ortaya çıkan çok sayıda sızıntı var. Hafta sonu boyunca, akıllı telefon tasarımını ortaya çıkaran bir dizi sızdırılmış render aldık. Kare kamera kurulumuyla arka taraftaki Galaxy S20 FE’ye oldukça benziyor. Bununla birlikte, bunun birinci sınıf bir akıllı telefon olduğunu bize hatırlatmak için her zamanki üst sol delik ve kavisli bir ekran getiriyor. Görünüşe göre bu tasarım için nefesimizi tutmamalıyız.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus’ın CEO’su, Pete Lau, sızdırılan tasarım hakkında bir yorum yaptı ve her zamankinden daha az şifreli. Şirketin en üst düzey yöneticisine göre “Hiçbir tasarım değişmez değildir. Çünkü öyle olsaydı, çok hafif bir akıllı telefon olmazdı ”. Başka bir deyişle Lau, OnePlus 9 Pro’nun muhtemelen sızdırılan renderların tasvir ettiği gibi görünmeyeceğini belirtiyor. Veya tasarım değiştirilemezse, önümüzdeki aylarda muhtemelen değişecektir. Steve Hemmerstoffer, sızdırılan görüntülerin kaynağının, özellikle arka kamera adasının, tasarımın değişebileceğini söyledi.

OnePlus 9 Pro, öncekinden daha hafif olacak

Pete Lau’nun tweetinin ikinci kısmı oldukça açıklayıcı. Temel olarak telefonun oldukça hafif olacağını onaylıyor. Örneğin OnePlus 8 Pro, 199 gram ağırlığındadır. Dolayısıyla, halefi muhtemelen 180 ila 190 arasında daha hafif olacaktır. Ahizenin tasarımı için nefesimizi tutmamamız gerektiğini belirtmek gerekir. OnePlus’ın artık OnePlus 9 serisi tasarımının bir sır olarak kalmasını sağlamak için daha çok çalışacağına inanıyoruz. Ne de olsa hiçbir şirket 2021 akıllı telefonunun piyasaya sürülmeden birkaç ay önce dolaşmasını istemiyor.

OnePlus 9 Pro Renders İpucu Dörtlü Arka Kamera Kurulumu; OnePlus 9 Üçlü Kamera Ayrıntıları Sızdırıldı | Teknolojik Haberler

Bazı raporlar, OnePlus 9 Pro ve vanilya kardeşinin Mart ayı sonunda geleceğini belirtiyor. Amiral gemilerinin ikilisi, 5nm mimarisi ve Cortex-X1 çekirdeği sayesinde cihazları benzeri görülmemiş bir performans düzeyine taşıyacak Qualcomm’un Snapdragon 875 SoC ile gelecek. Cihazlar ayrıca kutudan çıkar çıkmaz OxygenOS 11 ve en azından 65W hızlı şarj ile gelecek.

Şimdilik tek yapabileceğimiz, kesinlikle ortaya çıkacakları için daha fazla sızıntı beklemek.

.

65W hızlı şarjAslanağzı 875oneplusOnePlus 9OnePlus 9 ProOnePlus 9 Pro özellikleriOnePlus 9 Pro sızdırılan renderlarOnePlus 9 Pro sızdırılmış tasarımOnePlus 9 Pro sızıntısıOnePlus 9 serisiQualcomm