PayPal Tüm Uygun ABD Kullanıcılarına Yeni Kripto Para Birimi Hizmetlerini Açacak


Perşembe günü PayPal, ortaya çıkan kripto para hizmetini tüm uygun ABD kullanıcılarına açacağını söyledi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şirket bir açıklamada şunları söyledi: “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm uygun PayPal hesap sahiplerinin artık PayPal aracılığıyla doğrudan kripto para satın alabileceğini, tutabileceğini ve satabileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Paypal Kripto Para Birimi

Bundan önce, PaypPal liderliğinden buna talebin yüksek olduğu haberleri vardı. Paypal CEO’su Daniel Schulman, bu ayın başındaki kazanç görüşmesinde, “üssümüzün bu özellikleri sunmayı dört gözle beklediğini” ve şirketin bekleme listesinin beklenenden daha uzun olduğunu söyledi.

Bir sözcü, e-postadaki talep düzeyinden bahsetti. PayPal’ın kripto para birimleri için haftalık satın alma limitini de artırdığına dikkat çekti.

Sözcü, “Müşterilerimizin ilk ihtiyaçları nedeniyle, haftalık kripto para birimi satın alma limitini haftalık 10.000 $ ‘dan haftada 20.000 $’ a çıkardık.” Dedi.

Bir hatırlatma olarak PayPal, Ekim ayı sonunda bir kripto para birimi ihraç planı başlattı.

Sadece PayPal Değil

Başka bir deyişle, PayPal’ın bu hamlesi dijital para birimlerine olan güvenini gösteriyor ve günlük kullanıcıları bunları benimsemeye teşvik edebilir. Ancak PayPal’ın kripto para birimlerini destekleyen ilk finans teknolojisi şirketi olmadığını da unutmamalıyız. Diyelim ki 2018’de bile Square’in Cash uygulaması Bitcoin için destek ekledi.

Her neyse, PayPal kripto para birimi özelliklerini Venmo’ya genişletmeyi planlıyor. Önümüzdeki yılın ilk yarısında “uluslararası pazarları seçecek”. Ayrıca, 2021’in başından itibaren PayPal, kullanıcılarının PayPal satıcılarına kripto para birimi ile ödeme yapmasına izin vermeyi planlıyor.

Döviz kurlarına gelince, PayPal 24,99 $ ‘a kadar olan işlemlerde 0,50 $, 25 $ ile 100 $ arasındaki işlemlerde% 2,3; 100,01 ABD Doları ile 200 ABD Doları arasındaki işlemlerde% 2; 200.01 $ ile 1.000 $ arasındaki işlemlerde% 1,8; 1.000 ABD dolarının üzerindeki işlemlerde% 1.5.

.

Kripto paraPayPal