OxygenOS 11 güncellemesi Her Zaman Açık Ekran özelliğini içerebilir


OnePlus, akıllı telefonlarında yazılım desteği alma konusunda şu anda en güvenilir şirketlerden biri konumunda. Şirket, en yeni akıllı telefonları için daha hızlı güncellemeler sağlayan iyi bir geçmişe sahip. Ancak bu, eski cihazların geride kaldığı anlamına gelmez. 2016’nın OnePlus 3 / 3T ikilisinin yanı sıra, şirket 2017’den itibaren OnePlus 5 ikilisi için bir güncelleme sağladı. Şimdi, şirket odak noktasını Android 11 ve buna dayalı OxygenOS sürümüne kaydırmaya başlıyor. Bugün, OnePlus CEO’su Pete Lau, Android’in yeni sürümüyle ilgili tanıtım yapmak için Twitter’a gitti.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Gönderi, saat ibresinin 11’i gösterdiği bir saati ortaya koyuyor. Bu, daha yeni OnePlus telefonlarının alacağı planlanan Android 11 güncellemesi için açıkça yeterli bir teaser. Tıpkı OnePlus’ın geçen yıl OxygenOS 10 ile yaptığı gibi, bu yılki sürümün de Android isim şemasını takip edeceğine ve OxygenOS 11 olarak adlandırılacağına inanıyoruz. Android 11 teaserının dışında, web üzerinden akan bazı spekülasyonlar var.

Sonunda OnePlus telefonlarına ulaşmak için her zaman mod

Bazı kullanıcılar, OnePlus’ın Android’in yaklaşan sürümünü taklit etmek için bir saat kullandığını merak ediyor. Görünüşe göre bu, yakında çıkacak olan Her Zaman Açık özelliğinde bir selam. Ancak bu, gelecek olan bu özelliğin daha eski cihazlara ulaşacağı anlamına gelmez. İlk anda, şirketin yeni çıkan OnePlus 8 ve 8 Pro’ya tamamen öncelik vereceğine inanıyoruz. Veya en kötü senaryoda, şirket, her zaman Açık Ekran’ı yaklaşan OnePlus 8T serisi için özel bir hale getirebilir. Ancak bunun gerçekleşmesi için sadece küçük bir şans var. Bu, OnePlus’ın uzun süredir ihmal ettiği bir özelliktir. Aynısı kablosuz şarj ve su geçirmezlik derecelendirmelerinde de oldu, durum şimdi farklı mı?

Yakın zamanda piyasaya sürülen OnePlus Nord’un Android 11’e ne kadar hızlı güncelleneceğini de görmeyi bekliyoruz. Bu bir 2020 telefonu ve umarım bir kenara bırakılmayacaktır. Bu yılın sonuna kadar Android 11 çalıştıran tüm 2020 telefonlarını görmeyi umuyoruz. OnePlus 7 ve 7T serileri önümüzdeki yılın başlarında alabilirken, OnePlus 6 ve 6T gelecek yıl 2. çeyreğe doğru alacak.

OnePlus 8T zaten test ediliyor

OnePlus 8T serisinden bahsettiğimizden beri. Şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonu zaten test ettiğine dair ilk ipucunu aldık. İddia edilen OnePlus 8T, Android 11 çalıştıran GeeBench’te görüldü. Telefon, Snapdragon 865 SoC’nin kısaltması olan “Kona” yonga setini taşıyor. Bunun yonga setinin vanilya mı yoksa Plus versiyonu mu olduğunu söylemek imkansızdır. OnePlus 8T telefonların Plus modelini kullanmasını bekliyoruz. Sızdırılan modelin RAM kapasitesi 8GB RAM’e sahip.

.

Android 11Android 11 güncellemesiher zaman ekrandaoneplusoneplus 8OnePlus 8 ProOnePlus Nord