OxygenOS 11.0.3.4 güncellemesi OnePlus 8T’de yayınlanmaya başlıyor


OnePlus, OnePlus 8T için OxygenOS 11.0.3.4’ü piyasaya sürmeye başladı. Bu, bir hafta içindeki ikinci güncelleme. İlk güncelleme 30 Ekim’de Bluetooth bağlantısı, 5G ağı vb. İyileştirmelerle OxygenOS 11.0.2.3 olarak yayınlandı. Şimdi OnePlus bazı optimizasyonlar ve ayın en son Android güvenlik yamasıyla başka bir güncelleme (OxygenOS 11.0.3.4) almaya başlıyor. Ekim 2020.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Ancak Ekim güvenlik yaması, düzinelerce orta ve yüksek riskli güvenlik açığı düzeltmesinin yanı sıra Android işletim sisteminde beş kritik riskli güvenlik açığı düzeltmesini içeriyor. Güncelleme ayrıca çeşitli diğer iyileştirmeleri ve optimizasyonları da içerir. Ayrıca, ısıtmayı azaltmak için güç tüketimi optimizasyonları, ekran sorunu üzerinde durmaya devam eden durum çubuğunu düzeltir ve daha fazlası vardır. Güncelleme hakkında daha fazla bilgi, aşağıdaki güncellemenin resmi değişiklik günlüğünde listelenmiştir.

OnePlus 8T Değişiklik Günlüğü için OxygenOS 11.0.3.4 Güncellemesi

Sistemi

  • Isınmayı azaltmak için geliştirilmiş sistem güç tüketimi performansı
  • Daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için geliştirilmiş yanlış dokunma önleme
  • Gecikme risklerini azaltmak için bazı genel oyunlarda optimize edilmiş akışkanlık
  • 3 mod arasında geçiş yaparken tost mesajları ekleyerek Alert Slider ile optimize edilmiş kullanıcı deneyimi
  • Yatay modda durum çubuğunun ekranda sürekli olarak durması sorunu düzeltildi
  • Play Store’un uygulamayı yükleyememesi sorunu düzeltildi

Kamera

  • Size daha iyi çekim deneyimi sunmak için görüntüleme efektini optimize etti
  • Geliştirilmiş kamera kararlılığı

  • Sinyal ile ağ yoğunluğunu iyileştirmek için optimize edilmiş mobil ağ bağlantısı
  • Oyun oynarken ağ kesintisi ile ilgili küçük olasılık sorunu düzeltildi

Güncelleme kablosuz olarak sunulduğundan, cihazınıza ulaşmanız birkaç gün ila bir hafta sürebilir. OnePlus 8T için OxygenOS 11.0.3.4 güncellemesi yaklaşık 264 MB boyutundadır. Küçük bir güncellemedir ancak yine de, güncellemeyi yüklemeye başlamadan önce telefonunuzu% 50’ye kadar şarj etmenizi öneririz. OxygenOS 11.0.3.4’ü OnePlus 8T’lerine kuran kişiler, deneyimlerini aşağıdaki yorumlarla paylaşabilirler.

OnePlus 8T Özellikleri

OnePlus 8T, Ekim 2020’de piyasaya sürülen en yeni amiral gemisi cihazdır. Qualcomm Snapdragon 865 SoC ve Adreno 650 GPU tarafından desteklenmektedir. 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe ve Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip 6,55 inç Akışkan AMOLED panele sahiptir. Cihaz, 48MP geniş açılı birincil kamera, 16MP ultra geniş kamera, 5MP makro kamera lensi, 2MP derinlik sensörü ile dörtlü kamera kurulumunu paketler. Kamera kurulumunda çift LED flaş ve HDR desteği bulunur. Ön tarafta, özçekimler ve görüntülü sohbetler için 16 MP kamera var. Kart üzerinde 65W hızlı şarjlı 4500 mAh pil bulunmaktadır.

.

Ekim 2020 güvenlik yamasıOnePlus 8TOxygenOS 11.0.3.4 güncellemesi