OxygenOS 10.5.2 güncellemesi, Temmuz güvenlik yaması ve daha fazlasıyla OnePlus Nord için geliyor


Bu yıl OnePlus, markasını akıllı telefon pazarında daha da güçlendirmek için dikkate değer ve önemli bir adım attı. Şirket, akıllı telefon segmentinin en rekabetçi ürün yelpazelerinden birindeki kullanıcıları yakalamak için yeni bir orta sınıf telefon çıkardı. OnePlus Nord, Snapdragon 765G yonga setinin varlığı sayesinde 5G bağlantısıyla geldi. Yakışıklı ayrıca sabit video çekimleri için Optik Görüntü Sabitleme özelliğine sahip 48MP kamera içerir. Bu, orta sınıf telefonların en büyük kısmında bulunmayan bir özelliktir. Bugün, yakışıklı ikinci yazılım güncellemesini Temmuz 2020 güvenlik yaması ve OnePlus Tomurcukları ve diğer güzellikler için destek ile OxygenOS 10.5.2 biçiminde alıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus Nord şu anda yalnızca bazı YouTuber’lar ve Influencer’lar için mevcuttur. Gerçek birimler, muhtemelen önümüzdeki ay müşterilere ulaşacak. Ancak şirket, kameralar için iyileştirmeler içeren bir güncelleme yaptı. Şimdi, 1 Temmuz 2020 güvenlik yamasıyla ikinci bir yazılım güncellemesi ve yakın zamanda yayınlanan OnePlus Buds TWS kulaklıkları için destek sunuyor. OxygenOS 10.5.2 yapısı 143MB ağırlığındadır ve Dailyhunt uygulaması için 90Hz desteği ekler. Dahası, kamera uygulamasını etkinleştiren hareketlere optimizasyonlar getiriyor.

OnePlus Nord OxygenOS 10.5.2 Resmi Değişiklik Günlüğü

 • Sistemi
  • Yeni uyarlanmış OnePlus Buds ürün yazılımı, kablosuz bağlantıdan yararlanmak daha kolay
  • 90 Hz yenileme hızına sahip yeni uyarlanmış Dailyhunt (yalnızca IN)
  • Hareketlerle kamera başlatma sürecini optimize etti
  • Optimize edilmiş görüntülü arama performansı
  • İyileştirilmiş sistem kararlılığı ve düzeltilmiş genel sorunlar
  • Android güvenlik yaması 2020.07’ye güncellendi
 • Kamera
  • 4K 60 fps’de ön kamera video çekimi için optimize edilmiş güç verimliliği
  • Geliştirilmiş kamera deneyimi ve sistem kararlılığı

Gerçek perakende birimleri, önceden kurulmuş bu yapılarla müşterilere ulaşmalıdır. Bu olmazsa, kullanıcılara tek bir OTA güncellemesiyle yeni aygıt yazılımını flaş etmeleri istenir. Yazılım desteği söz konusu olduğunda, OnePlus, kullanıcıların OnePlus Nord ile sağlam bir muamele bekleyebileceklerini ortaya koydu. El cihazı, piyasaya çıkar çıkmaz Android 11’e yükseltilecek ve 2021’de Android 12 yapısını alacaktır. İki yıllık büyük Android güncellemeleri. Güvenlik yamalarına gelince, şirket bunları üç yıl boyunca devam ettirecek. Şirket bu yamaları en hızlı teslim eden şirket olmasa da. En azından gelecekler.

.

Android 10 güncellemesioksijen güncellemesioneplusOnePlus NordOnePlus Nord 5GOnePlus Nord için OxygenOS 10.5.2 güncellemesiOnePlus TomurcuklarıOxygenOSOxygenOS 10.5.2