Oukitel K10 İncelemesi – Hayal edebileceğiniz herhangi bir şekilde canavarca


Her şey için pil ömrünü feda etmeye istekli misiniz? Öyleyse okumaya devam edin.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Oukitel K10 gözden geçirmek

Birçok kişi Oukitel K10000’ü piyasaya sürmeye karar verdiklerinde Oukitel’in çılgına döndüğünü düşündü, ancak pazarın pil ömrü için o kadar çılgın olduğu ortaya çıktı, benim gibi biri bile buna on ayak direkle dokunmazdı. Oukitel K10, eski K10000’ün güncellemesidir ve Gizchina’da bu telefonu adım adım uyguluyoruz.

Etrafta çılgın insanlar var

Oukitel K10 Teknik Özellikler

İşlemci MTK6763 Helio P23 Octacore İşlemci
Görüntüle 6,0 ”2160 × 1080 IPS LCD
Veri deposu 6 GB
Depolama 64 GB eMMC
İşletim sistemi Android 7.0 Nougat
Kameralar 13MP Kamera, 5MP Ön
Batarya 11.000 mAh
Fiziksel Boyutlar 16,74 x 7,85 x 1,35 cm, 283 gr

Oukitel K10 Donanım

K10, Oukitel’in arkasına (sahte) dana derisi ekleyerek güzelleştirmeye çalıştığı sağlam bir telefon gibi görünüyor, ancak K10’u güzel kılmak, scooter sürerken havalı görünmekten daha da imkansız. Şık bir gövdeye 11.000 mAh pil takmak imkansız bir iştir ve telefonu böylesine ağır bir pili tutacak kadar sağlam hale getirmek, güzel bir telefon olasılığını neredeyse tamamen ortadan kaldırır.“Küçük çerçeveli” bir telefon için büyük çerçevelerle oldukça iyi yapılmış. Buzağı derisi, bu kadar büyük ve çirkin bir telefonda biraz yerinde hissetmiyor ve muhtemelen halterleri Oukitel K10’u kıvırmaktan daha kolay kıvırabilirsiniz.Garip bir sorun var, USB-C bağlantı noktası yeterince derin USB-C kablolarımın yaklaşık% 30’u çalışmıyor, ancak diğer% 70 daha uzun kablolar çalışıyor. Sanırım buradaki liman biraz derin. Kutuda bulunan USB-C kablosu yine de güzel çalışıyor.

Buzağı Derisi yardımcı olmuyor

Oukitel K10 Görüntüle

Oukitel K10’daki ekran 6 ”ekranda 2160 × 1080 çözünürlüktedir ve ekran çok etkileyici. Şaşırtıcı bir şekilde AMOLED’lere karşı kendini koruyan oldukça inanılmaz bir kontrastla bakması çok net ve güzel olan harika bir LCD ekran. Benim gibi güzel renkli fotoğraflarınız varsa, renkleri ve fotoğrafların güzel göründüğünü görebilirsiniz. Ekran biraz sarı tarafta, ancak yan yana karşılaştırma dışında farkedilemez.Maksimum parlaklık yaklaşık 450-500 nit’e ulaşır, bu da onu parlak güneş ışığında görebilmeniz için yeterince iyidir, ancak yine de Samsung’un yeni AMOLED ekranları kadar görünür değildir.

Oukitel K10 Ses

Ses kalitesi, iyi tizler ve ortalar ile fena değil, bas aslında mevcut ama aynı zamanda aşırı güçlü değil. Bununla birlikte, biraz hayal kırıklığı yaratan maksimum ses seviyesinde bozulma elde edersiniz.

Oukitel K10 Batarya

Bu kadar büyük bir pille pil ömrü iyi olsa iyi olur ve neyse ki öyle. Size tek bir numarayı çekeceğim, 23 saatlik video oynatma süresinde% 48 pil düşüşü Ve hayır, bu tüm radyolar kapalıyken, parlaklık minimuma ayarlıyken, bu her şey açıkken ve parlaklık 200 nit ile yapıldı.

Youtube, oyun oynama, fotoğraf çekme ve internette gezinme dahil olmak üzere 6 günlük yoğun kullanım elde ettim, şimdiye kadar test ettiğim başka hiçbir telefon yaklaşmıyor, Xiaomi Mi Max 2 ve Lenovo P2 bile yaklaşık% 30-40 düştü bu telefonun arkasında.

Bekleme bataryası tüketimine gelince, telefon 2 günde% 7 kaybetti. Telefonu şarj etmek yaklaşık 5 saat sürer.

Pil delilik

Oukitel K10 Yazılım ve Performans

Telefon, stokta çirkin bir simge paketi bulunan stok Android’dir. Genel kullanım oldukça akıcı, ancak en hızlı MTK6763 telefonu olan Maze Alpha X’ten biraz daha gecikmeli. Ayrıca uygulamaları başlatma açısından biraz geride kalıyor, uygulamaları başlatmak için oldukça hızlı, ancak yine de Maze Alpha X’in neredeyse farkedilmeyecek kadar gerisinde kalıyor. RAM’e girdikten sonra mükemmel çalışıyor. Bu telefon aynı zamanda harika bir oyun telefonu, istediğiniz her şeyi oynayabilen, daha düşük ayarlarda biraz daha yoğun oyunlar, ancak dilerseniz sonsuza kadar oynayabilirsiniz. Oyun sırasında ısınır ama çok ısınmaz. Parmak izi sensörü çok hızlı veya doğru değil, ancak günlük kullanım için zar zor yeterli.

Oukitel K10 Bağlantı

LTE alımı ortalama ve hız da öyleydi. Burada radyo performansıyla ilgili olağanüstü bir şey görmedim. Yönlendiricimden yaklaşık 30 fit uzaklaştığımda hızları biraz yavaşlayarak WiFi alımı da ortalamaydı. Bluetooth iyi çalışıyor ve GPS yavaş kilitlendi ve biraz atladı.

Oukitel K10 Kamera

Oukitel kamera oyununu hızlandırdı, renklerin iyi renkler, çok iyi kontrast ve derin doygun renklerle ne kadar iyi göründüğüne şaşırdım. Ayrıntı özellikle makro çekimlerde fena değil, ancak tüm fotoğrafların üst kısmında 24 ”monitörde bile görülemeyen çok farkedilemez bir gren tabakası var, grenleri algılamak için ona 32” monitörden bakmam gerekti.

Kamera ara sıra odaklanmada sorun yaşar ve bazı manzara çekimleri kamerayı aşırı dengelemeye ve bunu sarı yapmaya zorlar. Bokeh modunu kullanmayın, sahte ve HDR modu yalnızca yüksek kontrastlı ve dinamik aralık durumlarında iyi çalışır, HDR düşük kontrastlı fotoğrafları temizler.oukitel k10Öne bakan kamera en iyi ihtimalle ortalamadır, ancak diğer cihazlarda olduğu gibi, yazılım güncellemelerinde iyi oldukları için Oukitel tarafından ASAP tarafından düzeltilmesi gereken sinir bozucu video kaydı vardır.

Arka kamera maksimum 1080p video çekiyor ve ayrıntılar en iyi ihtimalle ortalama ve genellikle daha kötü görünüyor, renkler de en iyi ihtimalle ortalama görünüyor. Video kalitesi sıklıkla bu ortalama standardın altına düşer.

Oukitel K10 Kamera Galerisi

Oukitel K10 Karar

Oukitel, 11.000 mAh bataryayı bir telefona yapıştırmanın olumsuz yanlarını görmezden gelirseniz çok iyi bir telefon yarattı. Bu telefonun en büyük dezavantajı kamera kalitesi olacaktır ve o zaman bile iyi fotoğraflar çekerler, sadece genel olarak video kaydı ile genellikle ortalamanın altında video kalitesiyle sorun yaşarsınız. Telefonun geri kalanı iyi, yapım kalitesi bölümündeki sahte dana derisi gibi bazı garip tasarım seçenekleri, ancak bu senin işinse veya senin için sorun değilse, hemen devam et.

Pil için ödeme yaparsınız

Oukitel K10 Fotoğraf Galerisi

.

OukitelOukitel K10oukitel k10 incelemesi