OPPO Reno 5 Pro, Snapdragon 865 Mobil Çip ile Gelecek

OPPO Reno 5 Pro, Snapdragon 865 Mobil Çip ile Gelecek, Mobil Destek

Yıl sonu yaklaşıyor olsa da raflarda görünmek için hala sıra bekleyen birçok yeni telefon var. Birçoğu, birçok marka altında geleneksel sıcak satış serileridir. Bu bağlamda OPPO hayranları, yeni nesil OPPO Reno 5 serisi akıllı telefonlarını heyecanla bekliyor. Şimdi, bu seriyle ilgili birçok sızıntı var. Diyelim ki, kısa bir süre önce, bazı Weibo blogcuları makinenin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nda şu anda çevrimiçi olduğunu keşfettiler.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

OPPO Reno 5 Pro, Snapdragon 865 Mobil Çip ile Gelecek, Mobil Destek

Tanınmış blog yazarı tarafından sağlanan en son bilgilere göre, yeni OPPO Reno 5 serisi, OPPO Reno 5 ve OPPO Reno 5 Pro’nun en az iki versiyonunu içeriyor. Ayrıca, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın internet sitesinde OPPO Reno 5 Pro olduğundan şüphelenilen yeni bir makine ortaya çıktı. Ayrıca, telefonun genel görünümünü gösteren birkaç fotoğraf var. Onlara göre makine hiperboloid ekran tasarımı kullanacak. Ne yazık ki, tüm tasarım unsurlarını ayırt edemiyoruz, telefonun aynı zamanda bir delik açma tam ekran kullanacağını tahmin etmek zor değil. Arka tasarım temelde OPPO Reno4 Pro’ya benzer ve aynı zamanda matris kamera modülünü de kullanacak.

Diğer yönlerden, daha önce açığa çıkan haberlere göre, yeni OPPO Reno 5 Pro, 2400 × 1080 çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç ekran boyutuna sahip. MediaTek Dimensity 1000+ amiral gemisi işlemcisine ve maksimum 12GB belleğe sahip olacak. Ön kamera 32MP çözünürlüğe sahipken, arka dörtlü kamera ana 64MP CMOS ile birlikte geliyor. Pil 4350mAh’dir ve 65W flaş şarjı destekler. Ayrıca telefonun gövde kalınlığı yalnızca 7,6 mm ve ağırlığı yalnızca 173 gr. Bu nedenle, bugüne kadarki en ince ve en hafif MediaTek Dimensity 1000+ akıllı telefonla uğraşıyoruz.

OPPO Reno 5 Süper Kupa Sürümü

Ancak bunlar Pro varyantının temel özellikleridir. Ancak üçüncü modeli görebiliyoruz – sözde süper kupa varyantı, yani OPPO Reno 5 Pro +. Bugün, beraberinde getireceği bazı temel özellikleri öğrendik. Aynı kaynak, bu telefonun tek delikli kavisli ekran tasarımı kullandığını iddia ediyor. Ekranın yenileme hızı 90 Hz’dir. Ön kamera 32 megapiksel çözünürlüğe ve arkada 50 megapiksel dörtlü kameraya sahiptir. Kaputun altında, 65W süper flaş şarjını destekleyen 4500mAh bataryaya sahiptir. İlginç bir şekilde, bu model bir Snapdragon 865 mobil platformla birlikte geliyor ve ağırlık yaklaşık 180g olarak kontrol ediliyor.

Yeni OPPO Reno 5 serisi modellerin 1 Aralık’ta resmi olarak duyurulması bekleniyor. Ardından, Aralık ortasından önce resmi olarak sizinle görüşecekler.

.

aslanağzı 865Boyut 1000oppoOppo Reno 5Oppo Reno 5 Pro