OPPO R11S Unboxing – Tüm Ekran Tüm Güzellik


OPPO’dan bir başka çekici akıllı telefon, ancak güzelliğin cilt derinliğinden daha fazlası olup olmadığını öğreneceğiz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OPPO, bazı benzersiz, akılda kalıcı ve son derece yenilikçi akıllı telefonlar yapmak için akıllı telefon pazarında iyi bir şekilde kurulmuştur. Marka, mükemmel Find serisi amiral gemilerinden, yenilikçi N serisi kameralı telefonlardan ve son zamanlarda “R” serisinden sorumlu olmuştur.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

OPPO R serisindeki mevcut serinin en iyisi R11’ler ve R11s Plus’tır. OPPO, R11’leri test etmem ve incelemem için gönderecek kadar nazik davrandı, ancak buna başlamadan önce bu güzelliğe etten bakmalıyız.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

İncelemek için telefonların siyah, beyaz veya altın versiyonlarını alma eğiliminde olsak da, OPPO’nun bana bu telefonun kırmızı versiyonunu vermeye karar vermesinden oldukça memnunum. Kırmızı hoşunuza gitmiyorsa, her zaman şampanya veya siyah arasından seçim yapabilirsiniz.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

R11’lerin kırmızı versiyonu da OPPO’nun Yıldızlı gökyüzü ekranı tasarım özelliğini sergilemek için mükemmel bir varyanttır. Temel olarak, gövdenin kırmızı rengini ekranın kendi kenarlarına karıştırma yöntemi.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

Tabii ki ekran 18: 9 paneli, piyasaya sürülen tüm akıllı telefonlar gibi. R11’ler için OPPO, FHD + 2160 x 1080 çözünürlüğe sahip 6.01 inç AMOLED panel (daha büyük R11s Plus’ın 6.43 inç ekrana sahip) kullanıyor. Henüz erken günler, ancak şimdiye kadar ekran göründüğü kadar iyi görünüyor.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

Büyük ekrana rağmen, OPPO R11’lerin genel boyutu, önceki nesil 5.5 inçlik bir telefona benzeyen kompakt bir boyuta sahip. Gerçek boyutlar 155,1 x 75,5 x 7,1 mm ve ağırlığı yalnızca 153 g’dır.

OPPO, hem R11’ler hem de R11s Plus’ta aynı dahili donanım bileşenlerinin çoğunu kullanır. Bunun anlamı, her iki telefonun da aynı 64GB dahili belleğe sahip olması, bir mikro SD kart ve Qualcomm Snapdragon 660 yonga seti kullanma seçeneği olmasıdır.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

Her iki telefon da OPPO’nun sınıfının lideri VOOC hızlı şarj sistemine sahiptir ve bu sistem R11’ler durumunda 3205 mAh bataryaya sadece 5 dakikalık şarjın ardından 2 saat konuşma süresi verebilir! Şarj işlemi o kadar hızlı ki, büyümenin yüzdesini gerçekten izleyebilirsiniz!

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

R11’lerin R11s Plus ile paylaştığı bir diğer alan da kamera donanımı. Özellikler, çift F1.7 diyafram açıklığına sahip 20 megapiksel + 16 megapiksel combo çalıştıran çift arka kamera modülü ile süper etkileyici.Bu, hızlı ve doğru gün ışığı işleme ve çarpıcı düşük ışık / gece çekimleri vaat ediyor, ancak test etmemiz gerekecek bu, sözün performansa uygun olup olmadığını görmek için.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

Selfie hayranıysanız, OPPO’nun R11’lere 20 megapiksellik bir ön kamera vermiş olmasını ve kamera uygulamasının kullanıma hazır en yeni güzelleştirme özelliklerine sahip olmasını seveceksiniz.

İnceleme R11’lerim, Color OS 3.2’nin uluslararası sürümüyle birlikte gelir, yani yerleşik dil seçeneklerinin tam paketine sahip olduğu ve tüm Google Hizmetlerinin kutudan çıkarıldığı anlamına gelir.

OPPO R11'lerin kutudan çıkarılması

Pekala, bu sadece bir kutudan çıkarma olduğu için bu ilk bakışı burada bırakacağım ve önümüzdeki günlerde bir kamera testi ve tam incelemeyle size geri döneceğim.

.

devretmekkutudan çıkarmaoppo r11s