Oppo A33 (2020) NBTC sertifikası aldı, lansman yakın görünüyor


Oppo, Oppo A33 (2020) adlı yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Adından da anlaşılacağı gibi, A33 (2020), 2015 yılında piyasaya sürülen orijinal akıllı telefonun yenilenmiş sürümüdür. Cihaz şimdi Tayland’ın NBTC sertifikasında yer aldı. Çoğu listede olduğu gibi, bu da yol boyunca bazı temel özellikleri ve özellikleri ortaya koyuyor. Cihaz, NBTC’nin yanı sıra Endonezya’nın TKDN ve Hindistan’ın BIS sertifikasını da aldı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Oppo A33 (2020), NBTC sertifikasında görünüyor, işte şimdi bildiklerimiz!

Oppo A33 (2020)

Yeni listeye göre, yaklaşan Oppo A33 (2020) akıllı telefon, CPH2137 model numarasını taşıyor. Cihaz bir LTE bağlantısını destekleyecek ve bunun bir bütçe teklifi olacağı düşünüldüğünde bu mantıklı. Erken sızıntılara baktığımız için, akıllı telefonla ilgili çok sınırlı bilgi var. Önümüzdeki günlerde veya haftalarda daha fazla bilginin gelmesini bekliyoruz.

Hatırlamak gerekirse, orijinal Oppo A33, 960 x 540 piksel çözünürlüğe sahip daha küçük bir 5 inç IPS LCD panele sahiptir. Kaputun altında, telefon 2GB RAM ve 16GB dahili depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 410 yonga seti üzerinde çalışıyor. Arka tarafta bulunan bir LED flaşla birlikte tek bir 8MP birincil sensör bulunurken, ön tarafta özçekimler ve görüntülü arama için 5MP ön kamera varken. 2.400 mAh pil ile çalışan cihaz, standart şarj özellikleriyle birlikte gelir. Tüm bu özellikler ve özellikler o günlerde oldukça yaygındı.

Bununla birlikte, 2020 sürümü dörtlü kamera, delik açma, güçlü yonga setleri ve tabii ki hızlı şarj gibi devam eden tüm trendleri takip etmelidir.

Diğer ilgili Oppo haberleri

Oppo kısa süre önce Eylül 2020 güncelleme yamasını Oppo A5 (2020) akıllı telefonuna sundu. Çinli akıllı telefon üreticisi, marka pazarını genişletmeye çalışırken Oppo A72 cihazını Güney Afrika’da da piyasaya sürmeyi planlıyor. Marka bunun dışında yeni Oppo Watch ECG Edition’ı da piyasaya sürdü. Akıllı saat pazarına girdikten sonra, akıllı telefon üreticisi şimdi akıllı televizyon pazarına girmeyi planlıyor.

.

oppoOppo A33Oppo A33 (2020)Oppo A33 (2020) özellikleri