Onur Markası 2021 – 100 Milyon Adet Satış Hedefi Belirledi


Honor akıllı telefonlar Huawei’den tamamen ayrıldı. Başkan Zhao Ming, Çin’in bir numaralı akıllı telefon markası olacaklarını açıkladı. Son haberlere göre, 2021 satış hedefi 100 milyon adet.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Kaynakların belirttiği gibi, Honor Terminal 2021’de 100 milyondan fazla birim sevk etmeyi planlıyor. Ancak bu satış hedefi için daha fazla ayrıntı bildirmediler. Ayrıca Çin’deki satışlardan mı yoksa dünya çapındaki satışlardan mı bahsettiğimiz kesin değil.

Onur V40

Bundan önce, Honor CEO’su Zhao Ming, Pekin’deki bir çalışan iletişim toplantısında, Honor’un hedefinin yerel akıllı telefon pazarında bir numara olmak olduğunu açıkça belirtti. Piyasa verilerine baktığımızda 2019 yılında Huawei’nin (Honor dahil) 140,6 milyon adet sevkıyatla ilk sırada olduğunu görüyoruz. İkincisi, 66,5 milyon adet sevk eden VIVO tarafından işgal edildi. OPPO 62,8 milyon adet sattı ve Xiaomi 40 milyon adet sattı. İlk beşe giren tek yabancı şirket olan Apple, yalnızca 32,8 milyon adet sattı. Bu yüzden Çin pazarı için 100 milyon birimin hedef olduğunu tahmin ediyoruz.

Ayrıca Okuyun: Huawei ve Honor, Önümüzdeki Yıl Akıllı Telefon Pazarının% 4 ve% 2’sini Kaplayacak

Honor, Huawei’den ayrıldığı gün, Huawei’nin artık yeni şirkette hissesi olmadığını duyurdu. Ayrıca Huawei, yönetim ve karar alma süreçlerine katılmayacak.

Honor, Huawei’den ayrıldıktan sonra Ren Zhengfei, Honor’un gelecekte Huawei ile bağlantısının kesilmeyeceğini umduklarını belirten bir dahili mektup da yayınladı. Onur daha güçlü ve daha güçlü hale gelebilir ve gelecekte Huawei’in rakibi haline gelebilir, hatta Huawei’i geçip yenebilir.

Honor Hem Qualcomm hem de MediaTek Chips Kullanabilir

Onur ayrıca en kritik çip kaynağı. Qualcomm’a yakın bir kaynak, Qualcomm ve Honor arasındaki müzakerelerin ilerlemesinin çok iyimser olduğunu söyledi. İki taraf bir tedarik işbirliğine yaklaşmaya çok yakın.

Ayrıca, MediaTek ile Honor arasındaki tedarik anlaşması da tamamlanmak üzere. Digitimes’e göre MediaTek, önümüzdeki yıl Honor’a 5G çipleri tedarik etmeyi planladı. Honor, her çip üreticisi ile işbirliği yapmayı başarırsa, çiplerle ilgili sorun tamamen çözülecektir.

Ancak, kaynak hangi 5G yongalarının dahil olduğunu belirtmedi. Ancak düşük, orta ve yüksek cipsleri içereceğini tahmin ediyoruz. Sonuçta, MediaTek artık nispeten düzgün bir 5G SoC programına sahip.

.

HuaweiMediatekOnurQualcomm