Onikuma K6 oyun kulaklığı incelemesi: sağlam güç!


Onikuma, son birkaç yıldır iyi bir dizi oyun aksesuarı sağlamasıyla tanınan bir şirkettir – ancak üçlü bir şekilde harika bir iş çıkardıkları yer, oyun kulaklıkları segmentidir (tamam, klavyeleri de). Son zamanlarda Onikuma K6 Oyun Kulaklığını küçük bir inceleme için aldım ve güvenle söyleyebilirim – 27 € ‘da geçerli fiyat kutusundan çıkan etkileyici bir performans sunan sağlam bir cihazdır!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Çoğu oyuncunun seveceği agresif bir görünümle geliyor, ancak buradaki asıl soru şudur: kulağa nasıl geliyor? İşte Onikuma K6 Oyun Kulaklığını neredeyse 10 gün kullandıktan sonra benim görüşüm!

Günlük kullanımda oldukça iyi olduğunu kanıtladığı için Onikuma K6’nın sağlamlığından gerçekten keyif aldım. Üstte geniş bir bant bulunan oldukça büyük bir kulaklıktır – her iki tarafta da yaklaşık bir inç uzunlukta ayarlanabilir. Kulak kapakları, başınızın yanlarına daha iyi vurmak için mafsallı değildir, ancak her iki kulak kabında fazladan hareketli parça ihtiyacını ortadan kaldıran yaklaşık bir inçlik pileli kaplamalı dolgu vardır.

Amazon’dan Onikume K6 Oyun Kulaklığını alın!

İlk başta bu kulaklıkla ilgili ana endişelerimden biri, göründüğü gibi (ve çok büyük hissettirdiği gibi) ağırlığı idi, ancak sonunda onu birkaç saat sürekli takarken hiçbir sorun yaşamadım. Kafa bandının üzerindeki dolgu da çok yumuşaktır, bu nedenle başınız ağrmaz ve dahası hareket etmeyecek kadar sıkıdır ve oyun oynarken sürekli ayar yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Cihazın en etkileyici özelliklerinden biri de şüphesiz ki kulaklıkların dış kısmındaki LED aydınlatması. Yandığında sanırım küçük bir türbine benziyor ve belirli modelde kırmızı / siyah renkte. Bununla birlikte, kulaklığın standart kablosuyla birlikte gelen USB bağlantı noktasını takıp mikrofonu etkinleştirdiğinizde, satın aldığınız ürüne bağlı olarak kırmızı, yeşil, mavi, mor, sarı ve turkuaz arasında geçiş yapan bir vurgu elde edersiniz.

Oyun donanımının aydınlanmasını isteyen herkes için harika bir eklentidir ve karanlığa gitmek için USB-A kablosunu her zaman çıkarabilirsiniz.

Onikuma K6, altından USB ve 3,5 mm için ayrılan neredeyse 2,7 m uzunluğunda bir kabloyla birlikte gelir ve kulaklığı PC’nizle kullanıyorsanız (mikrofon girişi ve ses gerektirir) kutuda başka bir ayırıcı vardır. içinde).

Konsollara gelince, fazladan aydınlatmayı yalnızca USB ile bağlarsanız alırsınız, bu çoğu durumda oyun kumandanıza bağlı olduğunuz için mümkün değildir. Birinci nesil Xbox One kontrol cihazlarını kullananlar için, tam işlevsellik için ayrı bir Xbox One Stereo Kulaklık Bağdaştırıcısı gereklidir.

Ses performansı

Bu etkileyici kulaklığa sadece 26 Euro harcadığım için ses kalitesinden şikayet edemem. Açıkçası, 80-90-100 + Euro’ya mal olan diğer yüksek kaliteli PC Oyun kulaklıklarıyla eşleşmiyor, ancak yine de ihtiyaçlarımı tamamen karşıladı. Müzik dinlemek, podcast’ler, bazı PC oyunları oynamak için harika ve bas ÇOK iyi!

Kupaların etrafında, etrafınızdaki ortam sesini keserek iyi bir iş çıkaran oldukça kalın bir dolgu var ve siz bir oyundayken hoş bir sürükleyici his veriyor. Ayrıca konuşmak istemezseniz veya başkalarının sizi dinlemesini istemezseniz mikrofonu da kesebileceğinizi unutmayın 😉

Neyi sevmedik

10 günlük yoğun kullanımdan sonra beni rahatsız edebilecek çok az şey vardı… aslında sadece bir tane. Bazı zamanlar kulaklığın mikrofon döngüsü olduğunu düşünüyorum ve o zamanlar Battlefielf Squad’daki arkadaşlarımın mikrofondan gelen sesimi – özellikle de mikrofon sesi maksimuma getirildiğinde – duyabildiklerini söylediler.

Çözümlerden biri mikrofonu yüzümden / ağzımdan biraz daha uzağa koymaktı. O zaman çok iyi bir iş çıkardığını fark ettim, çünkü hassasiyeti 1-2 metre uzaktan bile sesleri yakalayacak kadar iyiydi.

Onikuma K6 oyun kulaklığı: kararımız

Değerine göre bir oyun kulaklığı seçecek olsaydım, bu listemin ilk sıralarında olurdu. Tipik PC oyunlarını oynamayı seven ortalama bir kullanıcıysanız (ağır görev DEĞİL), etkileyici bir LED aydınlatmaya sahipseniz, Onikuma K6 kesinlikle sizin için işi yapacaktır.

8ft / 2.5m’den daha uzun olan gerçekten uzun bir kabloyla birlikte gelir ve iyi bir bas ve tipik performansla oldukça net ses sağlar. Kulaklarımda minimum ağırlık ile uzun süre yerinde kaldıkları için kulak kapaklarının yastığını ve boyutunu sevdim. Sanırım çoğunuz bunu birkaç saat / gün kullanmaktan keyif alacaksınız.

Vurgulamak zorunda olduğum son bir şey: Onikuma’nın ücretsiz değiştirme politikasına dair ipuçları ve bir yıllık para iade garantisi! 😉

Amazon’dan Onikume K6 Oyun Kulaklığını alın!

.

Onikuma K6Onikuma K6 incelemesiOnikuma K6 oyun kulaklığı