ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Oyun ürünlerinin nispeten daha pahalı olduğunu biliyoruz. Oyuncular için yapılmış herhangi bir ürünü alın ve daha yüksek fiyatlı olduklarını göreceksiniz. Bu, dizüstü bilgisayarlar, PC’ler, fareler, klavyeler vb. Dahil hemen hemen tüm oyun ürünleri kategorileri için geçerlidir. Ancak, bu mantıklıdır – oyuncuların yalnızca görünümle değil, aynı zamanda performansla ilgili daha yüksek gereksinimleri vardır. Son zamanlarda oyun sektöründe ucuz oyun kulaklıklarının üreticisi olarak tanınan Onikuma, K1 Pro adında yeni bir ürün piyasaya sürdü. Aslında, bu fiyat etiketindeki birçok oyun ürünü iyi performans sağlayamaz ve iyi bir yapı kalitesine sahip değildir. Ancak bu markaya aşina olanlar, Onikuma K1 Pro’nun rakiplerinden çok farklı olduğunu bilmelidir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Aslında Onikuma, Amazon’da en çok satan bütçe oyun kulaklığı markalarından biridir. Milyonlarca satılan birkaç oyun kulaklığı teklif etti. Bunların arasında K6, K5 ve diğerleri, bu markanın iyi kulaklıklar tasarlayabileceğini zaten kanıtladı. Bu anlamda, K1 Pro, ucuz oyun kulaklıkları serisine iyi bir ektir.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

ONIKUMA K1 Pro, sıradan bir oyun kulaklığına benziyor. Farklı renklerin (mavi ve siyah veya kırmızı ve siyah) iyi bir kombinasyonuna sahip olduğunu kastediyoruz. Görünüme hayat veriyorlar. Bu kulaklık yaklaşık 30 dolara mal oluyor, ancak görünümü, üst kademeden bir oyun kulaklığıyla uğraşırken düşünmemizi sağlıyor. Bu ürün sağlam yapısı ile öne çıkmaktadır. Hem kulak üstü kulak pedlerinde hem de kafa bandında sentetik, yumuşak ve rahat bir deri dolgu bulunur.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil DestekONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Elbette, ucuz ürünlerdeki deri kulak pedlerinden hoşlanmayan birçok kullanıcı olabilir çünkü bunların çoğu terli bir karmaşa haline gelir. Pek çok oyuncunun örgü kumaşı tercih ettiğini kastediyoruz. Ancak durum bu değil. ONIKUMA K1 Pro, uzun süreli kullanımdan sonra bile gevşemeyen kaliteli bir deri kullanır. Tahmin edebileceğiniz gibi kafa bandı ayarlanabilir.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Mikrofon ve kulaklık, sol kulak kabına sabitlenirken, mikrofon anahtarı ve ses seviyesi kontrolü, örme ses dizisi boyunca bir düğme üzerine yerleştirilmiştir. Onikuma K1 Pro’nun 2,2 m uzunluğunda bir kablosu vardır. Sonunda 3,5 mm’lik bir fişi ve bağlayacağı tüm cihazları kapsayacak şekilde bir USB fişi var. LED ışık efektini görmek için USB’yi takmanız gerekir.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Bu incelemenin başında da belirttiğimiz gibi oyun kulaklıklarının mükemmel bir ses deneyimi sağlaması gerektiğine işaret ettik. Bunun nedeni, kullanıcıların yalnızca oyuna tam olarak girmelerine değil, aynı zamanda her sesi duymalarına ve düşmanın konumunu tespit etmelerine yardımcı olmaları gerektiğidir. ONIKUMA K1 Pro, inanılmaz bir 7.1 surround müzik performansı sağlar. Maksimum ses seviyelerinde bile ses bozulması olmadan bas testlerini mükemmel şekilde gerçekleştirir.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Bu, Onikuma K1 Pro’nun ince bir ses performansı sağlamasının beklendiği anlamına gelmiyor. Ancak, yüksek hassasiyetli 50 mm sürücüler ve 3D surround ses efekti sayesinde, daha iyi ses aralıklarına sahip net bir ses sağlamak için mükemmel bir iş çıkarır. Onikuma K1 Pro aynı zamanda dengeli bir üründür. Böylelikle her iki kulak pedi de aynı ses seviyesini sağlar. Üstelik bu, oyuncuların bir kulaklık kapalıyken ses eklemek zorunda kalmayacağı anlamına geliyor.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

Arkadaşlarınızla veya çevrimiçi takım arkadaşlarınızla oynarken, iletişim kurarken mikrofon kalitesi önemlidir. Gürültü azaltma sayesinde Onikuma K1 Pro, sizin ve arkadaşlarınızın sesini net bir şekilde almanıza ve konuşmanızdan dışarıdaki gürültüyü çıkarmanıza yardımcı olur. Aslında çok yönlü mikrofon, eski modellere göre yapılan en büyük iyileştirmelerden biridir.

Onikuma K1 Pro, PlayStation PS4 / PS4 Pro, iPad, PSP’nin yanı sıra PC, dizüstü bilgisayar ve 3,5 mm ses jakına sahip akıllı telefonlar dahil olmak üzere neredeyse tüm en yeni genel oyun cihazlarıyla çalışabilen kablolu bir oyun kulaklığıdır. Ayrıca bir Microsoft adaptörü kullanan Microsoft Xbox ile uyumludur. Maalesef, ikincisi kutuya dahil değil.

ONIKUMA K1 Pro’yu PS4’te test ederken ve sınıfının en iyisi alt bas düşükleri, çeşitli tabancalara bol miktarda yumruk verir. Böylece, istediğiniz sanal dünyaya tamamen dalmanıza izin vermez ve kulaklarınız sinsi silah sesleri ve patlamalardan sağır olmaz. Şahsiyetlerin sesli ipuçlarının ve havlayan emirlerin açıkça seçildiğini duyacaksınız. Ancak bu kulaklık, tek oyunculu oyunlarda mükemmel bir performans sergiliyor. Çıktı gerçekten etkileyici. Fon müziği ve çeşitli ses efektleri net bir şekilde ortaya çıkıyor.

ONIKUMA K1 Pro Oyun Kulaklığı İncelemesi, Mobil Destek

ONIKUMA K1 Pro’yu birkaç gün test ettikten sonra, şaşırtıcı derecede iyi performans sağlayabilen ucuz bir kablolu oyun kulaklığı diyebiliriz. Göz alıcı bir görünüme ve iyi bir ses / mikrofon performansına sahip, cüzdan dostu bir oyun kulaklığıdır. Bu üst düzey bir model değildir ve onlarla karşılaştırmaya gerek yoktur. Ancak 30 dolara oldukça tatmin edici bir oyun kulaklığı alabilirsiniz.

.

Onikuma K1 Pro