OnePus Buds TWS sahipleri sol kulaklık sorunları yaşıyor


TWS cihazları pazarı, segmente daha uygun teklifler katıldığı için nihayet müşterileri yakalıyor. Her zaman olduğu gibi, pazarın bir bölümünü yakalamak için akıllı telefon üreticilerinin bu segmenti atladığını görüyoruz. Bu hareket, COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl onaylandı. Akıllı telefonlar büyük bir etki yaratırken, giyilebilir cihazlar segmenti COVID-19 krizini pratikte atladı. OnePlus, OnePlus Nord ile birlikte OnePlus Buds Kablosuz Kulaklıklarını Temmuz 2020’de piyasaya sürdü. Nord, ilk orta sınıf telefon olarak gelirken TWS, TWS ses ürünü meraklılarını ve OnePlus ürünlerinin hayranlarını fethetme misyonuyla geldi. Ne yazık ki, bu cihazı satın alan sahipler için her şey yolunda görünmüyor. Raporlara göre, çok sayıda kullanıcı TWS Earbuds’da kritik bir sorundan muzdarip.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Android Polisi’nden yeni bir rapor, birkaç OnePlus kullanıcısının OnePlus Tomurcukları ile neler olup bittiğini ifade etmek için resmi forumlara gitmesi gerektiğini belirtiyor. Onlara göre OnePlus Tomurcuklarının sol kulaklıkları aniden çalışmayı durduruyor. Görünüşe göre, şirketten bir güncelleme olmadan bu sorunları çözmenin bir yolu yok. Cihazları yeniden eşleştirme, sıfırlama veya bağlantıyı kesme gibi yöntemler, sorun için bir düzeltme sağlamıyor gibi görünüyor. Bu sorun tahmin ettiğimizden daha kötü olabilir. Sonuçta, bazı kullanıcılar bu sorunu yaşadıktan sonra yedek üniteler aldı. Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, bazı yedek birimler aynı sorunla geldi.

OnePlus Buds #LeftGate – Yazılım veya Donanım sorunu mu?

Bu sayıyı 30 Eylül’de yayınlayan bir kullanıcıya göre, bir ürün yazılımı sorunuyla ilgili olabilir. Ona göre, yeniden bağlandıktan sonra tekrar açabildi, ancak sorun tekrar oldu. Dahası, diğer kullanıcılar, sol kulaklıkların dokunuşlarının olduğunu ve ölü görünmesine rağmen sensörlerin çalıştığını hissettiler.

OnePlus Tomurcukları Siyah, Mavi ve Beyaz Gelecek; Şarj Vakasına İlk Bakış: Rapor | Teknolojik Haberler

Bu arada, başka bir kullanıcı bunun bir donanım yazılımı sorunu olmadığını onaylar. OnePlus forumundaki bir gönderi, OnePlus desteğinin bir hit ile iletişime geçtiğinden bahsediyor. İkinci yedek birimi arızalandıktan sonra, şirketin asistanı bunun bir donanım sorunu olduğunu söyledi. Bu sorunun arkasındaki sebep ne olursa olsun, OnePlus’ın yakında kullanıcılarına bir çözüm sunacağını umuyoruz. Üstelik bu, şirketten resmi bir açıklamayı hak ediyor. Bu bir yazılım sorunuysa, kullanıcıların bunu düzeltmek için bir sorunu olmayacak, bu sadece düzeltmeyi beklemekten ibaret olacaktır. Ancak, gerçekten bir donanım sorunuysa, işler daha karmaşık olacaktır.

.

gerçek kablosuz kulaklıkOnePlus Buds sorunuOnePlus TomurcuklarıOnePlus Tomurcukları Kablosuz KulaklıklarOnePlus Tomurcukları kulaklık sorunu bıraktıOnePlus Tomurcukları TWSTWS Ses bölümüTWS Ses cihazları