OnePlus, telefonla çekilen yeni OnePlus 8T tanıtım videosunu yayınladı


Bu ayın başlarında OnePlus, OnePlus 8T’yi “2020 amiral gemisi serisinin orta kardeşi” olarak tanıttı. Cihaz iyi karşılandı ve şirketin bugüne kadarki en hızlı şarj standardı olarak lanse edildi. Şirket telefonu ortaya çıkardığında “Ultra hiçbir şeyde durmaz” sloganını kullandı. Belki de OnePlus’ın bu sloganla neyi amaçladığını anlamadınız. Bu nedenle şirket, aktör / yazar Kalki Koechlin’e bu mesajı sözlü bir kelime şiir formatında genişletmek için başvurdu. Şirket, Koechlin tarafından getirilen yeni bir promosyon videosu yayınladı. İlginç bir ayrıntı, promosyon videosunun 8T’de çekilmiş olması.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şirket ayrıca, benzeri görülmemiş bir COVID-19 salgınının yaşadığı bu zorlu yılla nasıl başa çıktığını açıklamak için Forumlarında bir açıklama yayınladı.

“2020’ydi. Karmaşıklıklar ve yeni zorluklarla dolu bir yıl. “Normal” kelimesinin tam anlamını yeniden tanımlamamıza neden olan bir şey. Dünya ilerlemenin bir yolunu bulmaya devam ederken, biz de OnePlus deneyimine sadık kalmanın yeni yollarını buluyoruz. Yalnızca bu yıl OnePlus 8 Serisi 5G ile 3 akıllı telefon piyasaya sürdük. Ayrıca OnePlus Nord, yeni bir OnePlus TV seti ve ayrıca OnePlus Bullets Wireless Z ve OnePlus Tomurcuklarını da açıkladık.

Yeni lanse ettiğimiz OnePlus 8T 5G ile yolculuğumuza devam ederken, tek bir mesaja odaklanıyoruz – “Hiçbir Şeyde Ultra Duruyor”. Bu, kullanıcıların cihazlarını hiçbir sınırlama olmaksızın maksimum düzeyde kullanmalarına – oluşturmak, bağlanmak ve işbirliği yapmak için – gerçekten olanak tanıyan bir akıllı telefon deneyimi yaratma felsefemize paraleldir.

Ancak bu dönemde ve çağda, özellikle bu yıl, dijital ortamlardaki dikkat dağıtıcı ve olumsuzlukların sayısının artmasıyla bunu yapmak daha da zorlaşıyor. Yüksüz bir akıllı telefon deneyimi yaratmaya odaklanırken, dijital bilinç ve genel dijital refah ile akıllı telefon kullanımının zihinsel yönüne de odaklanmak istiyoruz. Kullanıcılar olarak gerçekten hiçbir şeyden vazgeçmemizi sağlayan bu deneyimlerin bir kombinasyonudur. Amacımız, size günlük olarak hizmet etmek için becerilerinizi, ilgi alanlarınızı ve yeteneklerinizi tamamlayan, bağımlı olduğunuz bir şeye dönüşmeyen bir araç sağlayan en iyi teknolojiyi yaratmaktır. Topluluk olarak zamanımızı en iyi şekilde kullanma sorumluluğuyla gerçek bir yüksüz deneyim yaratıldı. “

Hindistan’da Açık Kulaklar Forumu açıldı

Şirket yakın zamanda Hindistan’da Open Ears Forum’u başlattı. “Dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirmek ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için böyle bir zamanda OnePlus cihazlarını ve OxygenOS’u nasıl kullanıyoruz?” Sorusuyla geldi. Görünüşe göre, OnePlus, kullanıcıların dijital refahı iyileştirmelerine yardımcı olmaya gerçekten kararlı. Şirket ayrıca dijital dünyadaki olumsuzlukların üstesinden gelmeye yardımcı oluyor.

OnePlus 8T’ye gelince, lansman son değil. Cihazın yıl sonuna kadar izlemesi gereken uzun bir yol var. Dahası, sadece iki gün içinde yeni bir Cyberpunk 2077 özel baskısına sahip olacak. Bu yüzden daha fazla OnePlus 8T haberi için bizi izlemeye devam edin.

.

Kovid-19oneplusoneplus 8 serisiOnePlus 8T Cyberpunk 2077OnePlus 8T lansman kampanyasıOnePlus 8T lansmanıOnePlus 8T özellikleriUltra Hiçbir Şeyi Durdurmaz