OnePlus Smartwatch Çalışıyor: Resmen Onaylandı


9to5Google’a göre Liu Zuohu bir röportajda akıllı saat ürünleri geliştirdiklerini doğruladı. Ayrıca OnePlus’ın Android telefonlar ve Android TV’ler ile Wear OS’nin etkileşimini iyileştirmek için Google ile birlikte çalıştığını da sözlerine ekledi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Akıllı telefonlara ek olarak, OnePlus şu anda OnePlus Buds kulaklıklarını, OnePlus TV akıllı TV’lerini ve diğer ürünleri piyasaya sürdü ve çeşitlendirilmiş bir ürün portföyü sunuyor. Bu yılın başlarında, Endonezya’nın IMDA sertifika web sitesinde W301GB modeliyle “OnePlus Watch” adlı bir cihaz göründü. Yaklaşan OnePlus akıllı saat hakkında konuştuğumuzu düşünmek için her neden var.

OnePlus İzle

Ek olarak Max J., OnePlus’ın OnePlus Watch’un lansmanını ertelediğini açıkladı. Ama bize yeni bir tarih vermedi. Akıllı saatin gecikmesinin arkasındaki sebep net değil. Ancak bilgi uçuran kişiye göre, gecikmenin ardındaki neden “üretim veya yazılım geliştirmedeki bazı karmaşık sorunlar” olabilir.

Google, akıllı saat işletim sistemi Android Wear’ı 2014’te piyasaya sürdü ve 2018’de Wear OS olarak yeniden adlandırdı. Wear OS, giyilebilir akıllı cihazlar için tasarlanmış, Android’in bir dal sürümüdür. Wear OS, yabancı kullanıcıların çalışma alışkanlıkları için daha uygundur ve dijital asistanlar ve sensörler gibi işlevleri destekler.

OnePlus’ın Smartwatch Ürününe İhtiyacı Var mı?

Neredeyse tüm geleneksel akıllı telefon üreticileri de akıllı saatler tasarlamaya başladı. Bu, pazarın uzun zaman önce değişmeye başladığı anlamına gelir. Bu yüzden şirketler buna uyum sağlamalı. OnePlus’a gelince, hayati önemden fazlasıdır. Bu markanın yalnızca birinci sınıf akıllı telefonlar ürettiği anlamına geliyor. Ama daha önce haklı çıkmışsa, şimdi böyle bir kavramla ayakta kalamaz.

Her neyse, diğer pek çok benzer ürünün aksine, OnePlus Smartwatch daha yüksek bir fiyata sahip olacaktı. Ayrıca, OnePlus ile Qualcomm arasında bir ilişki olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla, OnePlus işlemcinin bir Qualcomm yonga seti tarafından desteklenmesi oldukça muhtemeldir. En az bir gigabayt RAM ve 8 GB depolama alanı ile. Apple Watch gibi kare bir tasarıma sahip olup olmayacağı yoksa Huawei modelleri gibi dairesel bir tasarıma sahip olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak yakında bu yeni giyilebilir cihazla ilgili yeni haberlerimiz olacak.

.

işletim sistemi giyOnePlus akıllı saatOnePlus İzle