OnePlus Nord SE, orijinal telefonun “Özel Sürümü” dür


OnePlus, bu yıl birinci sınıf bir akıllı telefon üreticisi yerine ana akım bir akıllı telefon üreticisi olmak için dikkate değer adımlar attı. Şirketin artık tüm pazar segmentlerinde cihazları var. Her şey Temmuz ayında OnePlus Nord’un gelişiyle başladı. Orijinal cihaz birinci sınıf bir orta sınıf telefon olarak geldi ve yeni bir orta seviye OnePlus telefon serisini başlattı. Serinin en son ürünleri OnePlus Nord N10 5G ve Nord N100 idi. Söylentilere göre, şirket gelecek yıl yeni bir OnePlus Nord SE piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak, cihazın beklediğimiz gibi olmayabileceği ortaya çıktı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


PhoneArena’nın yeni bir raporuna göre, yeni cihaz gerçekten yeni değil. Başka bir deyişle, cihaz sanatsal bir değişiklik getirecek ve OnePlus Nord’un Özel Sürümü olarak uyacak. Görünüşe göre SE, “Özel Sürüm” anlamına gelir ve Nord serisi için yepyeni bir eklenti değildir. Ayrıca rapor, OnePlus’ın Joshua Vides ile ortaklaşa OnePlus Nord SE’yi tasarlayacağını belirtiyor. Farkında olmayanlar için, tek renkli elle çizilmiş resimlerde gündelik nesneler yaratmak için popüler bir grafik sanatçısıdır.

Sanatçı ayrıca İtalya’nın Lüks Moda markası Fendi ile işbirliği yaptı. Yeni bir orijinal akıllı telefon bekliyorsanız, bunun sadece yeni bir tasarım olduğunu görmek hayal kırıklığı yaratıyor. Nord SE, yenilenmiş bir arka panele ve yeni özel duvar kağıtlarına sahip olacak. Sonunda, cihaz selefi ile aynı özelliklere sahip olabilir.

OnePlus Nord SE, farklı bir tasarıma sahip aynı cihaz olacak

Önceki sızıntılar, 4.500mAh pil, 65W hızlı şarj gibi gelişmiş özellikler gösteriyordu. Bu tamamen göz ardı edilmese de yeni rapor, yeni cihazın sadece estetik bir değişiklik olacağını onaylıyor. Cihazın Hindistan ve Avrupa’ya geleceği söyleniyor. Ancak, fiyatlandırma şu anda bir sır olarak kalmaya devam ediyor. Eşit özellikler ve sadece tasarım değişiklikleri, vanilya OnePlus Nord’un Hindistan gibi iyi sattığı pazarlar için çok çekici olmayabilir. Cihaz, 25.000 INR ila 30.000 INR segmentini kaplar. Şirketin, SE’yi orada çekici kılmak için ne kadar fiyatlandıracağından emin değiliz.

Muhbir, Max Jambor bu raporu destekledi. Aslında, bir OnePlus logosunun resmini tweetledi. Joshua Vides’in tasarımlarına benzer monokrom dokulara sahiptir. Metin açıkça “Kuzey Güneydoğu – Aynı ama farklı görünüyor” diyor. Geliştirilmiş Snapdragon 775G gibi yeni özelliklere sahip yeni bir cihaz bekleyen OnePlus hayranları hayal kırıklığına uğrayacak.

.

oneplusOnePlus NordOnePlus Nord 5GOnePlus Nord akıllı telefonlarOnePlus Nord lansmanıOnePlus Nord SEOnePlus Nord SE lansmanıOnePlus Nord SE özellikleriOnePlus Nord SE sızıntısıOnePlus Nord serisi