OnePlus Nord SE ile birlikte gelen TUV onaylı başka bir OnePlus 65W şarj cihazı


2020 yılı, bir akıllı telefon şirketi olarak OnePlus için oldukça dikkat çekici geçti. Marka, Temmuz ayında ilk OnePlus Nord’un piyasaya sürülmesiyle orta sınıf segmente girdiği için artık bir premium amiral gemisi üreticisinden daha fazlası. Geçen ay, şirketin ana akım bir akıllı telefon üreticisi olma istekleri, OnePlus Nord N100 ve N10 5G’nin piyasaya sürülmesiyle ortaya çıktı. Tabii ki şirket, OnePlus 8T’nin piyasaya sürülmesiyle bir kez daha üst sınıf segmentte adını da koydu. Şimdi, şirket OnePlus 9 serisini tanıtacak olan önümüzdeki yıl odaklanıyor gibi görünüyor. Ancak 2020’nin 1. çeyreğinde OnePlus Nord SE adında bir cihaz olacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus Nord SE

OnePlus 8T, performans açısından pek çok farklılık getirmiyor. Bununla birlikte, yeni bir 65W hızlı şarj ile yenilik yapıyor. Bu teknoloji, BBK Grubu’nda Realme ve Oppo gibi bazı şirketler tarafından paylaşılıyor. Artık OnePlus akıllı telefonlar için yeni bir standart gibi görünüyor, en azından markanın daha yüksek spektrumuna ulaşanlar. Bugün, TUV sertifikasında yeni bir OnePlus 65W hızlı şarj cihazı ortaya çıktı. TUV Rheinland listesine göre, şarj cihazı birden fazla şarj oranı verir: 5.0V / 3.0A (15W) ve 10.0V / 6.5A (65W). Yeni söylentiler, şirketin bir sonraki telefonunun OnePlus Nord SE’nin 65W hızlı şarj cihazı paketleyeceğini belirtiyor.

Android Central’dan bir rapora göre, OnePlus Nord SE, Nord’a kıyasla bazı iyileştirmeler getirecek, bütçe dostu bir akıllı telefon olarak gelecek. Cihaz, 65W hızlı şarjlı 4.500mAh pilden güç çekecek. Kaputun altında, telefon yine de hayal kırıklığı olarak gelen Snapdragon 765G’yi getirecek. Sonuçta, söylentiler Qualcomm’un Snapdragon 775G’yi önümüzdeki ay bir yükseltme olarak tanıtacağını belirtiyor. En azından cihaz 90Hz ekrana sahip olacağı için daha iyi bir yonga seti bekliyoruz.

OnePlus, muhtemelen daha ucuz bir Nord için 18 W şarj cihazı üzerinde çalışıyor - GSMArena.com Haberleri

Maalesef, OnePlus Nord SE’nin tam olarak ne zaman tanıtılacağını bilmiyoruz. Dolayısıyla, raporlar Mart 2021 lansmanına işaret ediyor. Cihaz, bu yılın biraz başlarında da gelecek olan OnePlus 9 serisinin yanında resmiyet kazanabilir. Aslında, OnePlus, orijinal Nord’un OnePlus 8 ailesi ile birlikte resmiyet kazanmasını planladı. Ancak COVID-19 salgını nedeniyle şirket planlarını değiştirmek zorunda kaldı.

.

oneplusOnePlus 65W hızlı şarjOnePlus 65W şarj cihazıOnePlus NordOnePlus Nord özellikleriOnePlus Nord SEOnePlus Nord SE akıllı telefonOnePlus Nord SE lansmanıOnePlus Nord SE özellikleri