OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, şirketten ayrılma nedenlerini açıkladı


Yakın zamanda OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei’nin kendi girişimini yaratmak için şirketten ayrıldığını yazdık. O zamanlar bu haber sadece bir söylentiydi. Ancak, bugün Carl’ın kendisi tüm söylentileri onaylayarak Web’de göründü.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, şirketten ayrılma nedenlerini açıkladı

Söylentilere göre, Pei hemen yeni bir projeye girmeye karar verdi, ancak görünüşe göre durum böyle değil. Büyük olasılıkla, bunu zamanla yapacak, ancak Pei’nin kendisine göre, ayrılmasının ana nedeni bu değil. Biraz dinlenmek, kaybedilen zamanı telafi etmek ve ailesi ve arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirmek için büyük bir tatil yapmayı dört gözle bekliyor. İşte Carl’ın mektubu.

“OnePlus’ta yaklaşık 7 yıl geçirdikten sonra, veda etmek için zor bir karar verdim.

İnternette muazzam miktarda zaman geçirerek, ürünler ve topluluklar oluşturarak büyüdüm. Birinin zihnindeki fikirlerin gerçeğe dönüştürülebileceğini ve insanların hayatlarını etkileyebileceğini görmek bana büyük bir neşe verdi ve bunun benim için yol olduğunu önceden biliyordum.

Dünyanın 2013’te başka bir akıllı telefon markasına ihtiyacı yoktu. Ancak işleri daha iyi yapmanın yollarını gördük ve işleri sarsmanın hayalini kurduk. Daha iyi ürünler. Kullanıcılarımızla birlikte inşa edilmiştir. Daha uygun fiyatlarla. Bugüne hızlı bir şekilde gelin ve OnePlus, amiral gemisi akıllı telefonlar söz konusu olduğunda hesaba katılması gereken güçlü bir güçtür. Ve yeni Nord ürün serisiyle bu başarı yeni pazar segmentlerinde devam edecek.

OnePlus başladığında 24 yaşına bastım, 20’li yaşlarımın çoğunu ve aynı zamanda büyüdüğüm yer burasıydı. İlk çalışanımla gergin bir şekilde röportaj yapmaktan, bir ürünü ilk sunduğumda şiddetli sahne korkusuyla yüzleşmeye, bir takımı nasıl yöneteceğimi öğrenmeye … Yolculuk gerçekti. Başardığımız ve öğrendiğimiz şeyler, daha ödüllendirici bir macera hayal edemiyorum.

Topluluğumuz harekete daha bir ürünümüz olmadan katılmıştı, sahip olduğumuz tek şey hırs ve fikirdi. Yüzlerinizin benimle dondurma yemeye gelmesinden, binlerce kişinin lansman etkinliklerimize katılmasından ve on milyonlarca kişinin dünya çapında ürünlerimizi satın almasından; Tüm bu yıllar boyunca bize inandığınız için hepinize teşekkür etmek istiyorum.

Ve takım. Yan yana savaşma şansına sahip olduğum harika insanlar. Burada kurduğum arkadaşlıklar, bu yolculuğun en değerli kısımları. Onlarla birlikte şirket yetenekli ellerde.

Bu çocuğa üniversite diploması olmadan, adına bir rüyadan başka bir şey getirmeden şansını denediği için Pete’e sonsuza dek minnettarım. Güven, akıl hocalığı ve dostluk asla unutulmayacak. Bir ömür boyu fırsat için teşekkürler.

İçgüdülerime güvendiğim için asla pişman olmadım ve bu sefer farklı değil. Geçtiğimiz yıllarda OnePlus benim odak noktam oldu ve diğer her şey arka koltukta oturmak zorunda kaldı. Rahatlamak ve ailem ve arkadaşlarımla yetişmek için biraz ara vermeyi dört gözle bekliyorum. Ve sonra ne olduğuna dair kalbimi takip et.

Minnettarlıkla,

Carl. “

.

carl peioneplusOnePlus kurucu ortağıOnePlus kurucu ortağı Carl Pei