OnePlus kurucu ortağı, başka bir marka yaratmak için şirketten ayrılmaya karar verdi


OnePlus ofisinden ilginç haberler geldi. Çinli akıllı telefon üreticisinin kurucu ortağı Carl Pei, yeni bir girişim kurmak için görevinden ayrılıyor. Şu anda, herhangi bir bilgi söylentilerden başka bir şey değil, ancak Pei tarafından dolaylı olarak birkaç kez doğrulandı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bunu tam olarak çok yakında öğrenebileceğiz. Pei’nin bunu OnePlus 8T’nin sunumundan hemen sonra resmi olarak duyuracağını söylüyorlar.

Carl Pei, mobil endüstride tanınmış bir kişiliktir. Son sekiz yıldır Pete Lau ile çalışarak OnePlus akıllı telefonlar geliştirdi. Büyük olasılıkla, ayrıldıktan sonra bile, Carl bu markayla yakından ilişkili olacaktır. Çünkü onun sayesinde ününü kazandı.

Tabii ki, ortalama bir alıcının gözünde, OnePlus o kadar ünlü bir akıllı telefon şirketi değil, ancak hayranları bu markaya yazılım geliştirmedeki yenilik için değer veriyor ve çoğu, yakın zamana kadar OnePlus’ı en iyi Çinli akıllı telefon şirketi olarak görüyor.

Bazı kaynaklar Pei’nin şirketten birkaç hafta önce ayrıldığını söylüyor. Belki de yaklaşan sunumda artık tanıdık bir yüz görmeyeceğiz.

Pek çok hayran Pei’yi açık bir kişi olarak bilir. Sosyal ağlarında ve birçok incelemede, OnePlus’ın tüm üretim aşamalarından sakince bahsediyor, diğer şirketlerin temsilcilerinin genellikle konuşmaktan korktuğu çeşitli sırlar veriyor.

OnePlus Nord N10 ve Nord N100 bu ay sonra geliyor

Ekim, OnePlus akıllı telefonların galası için yoğun bir ay olacağa benziyor. Amiral gemisi OnePlus 8T sahneye ilk giren olacak ve 14 Ekim’de gerçekleşecek; ve Ekim ayının sonuna doğru şirket, orta sınıf segmentinin bir parçası olabilecek daha uygun fiyatlı modeller sunmayı planlıyor. Yeni cihazlar, genç ve cesur OnePlus Nord serisinin bir parçası olacak.

Oneplus Nord

İlk çıkış yapanların ABD pazarına odaklanılarak yaratıldığı OnePlus Nord N10 ve Nord N100 modellerinden bahsediyoruz. Bir hatırlatma olarak, OnePlus Nord N10, bir Snapdragon 690 yongası, 90Hz yenileme hızına sahip 6,49 inç FullHD + ekran ve 6/128 GB depolama alanı sunacak. Ana kamera, 64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP sensörlü dörtlü bir kamera olacak. Üreticinin 64 megapiksel modüle sahip ilk akıllı telefonu olacak.

İkinci cihaz Nord N100 olacak ve bu kadar garip bir isimlendirmenin nedeni bildirilmedi. Neredeyse kesinlikle uygun fiyatlı bir model olacak; ve belki de Snapdragon 460 işlemcili bir cihaz olduğu söylenen OnePlus akıllı telefon. Ancak bu sadece bir varsayım ve şu anda şirket yeni ürünler yayınlama planlarını açıklamadı.

.

carl peioneplusOnePlus kurucu ortağıOnePlus kurucu ortağı Carl Pei