OnePlus 9 Kod adlı ‘Limonata’ Çalışıyor


OnePlus’ın yeni amiral gemisi OnePlus 8T piyasaya çıktı. Görünüşe göre bu telefon hakkında daha fazla haber ve geri bildirim almalıyız. Ancak öyle değil. İnsanlar zaten yeni nesil OnePlus 9’u tartışıyor ve özellikleri. Üstelik bugün telefon internette sızdırıldı. Bir ihbarcı, Maksimum J kısa süre önce “Limonata” kod adlı bir akıllı telefonun bulanık bir görüntüsünü yayınladı. Tahmin edebileceğiniz gibi aynı cihazdan bahsediyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Max J, fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı. Üzerinde sarı “Limonata” yazısını görebilirsiniz. Tipster ayrıca yakında çıkacak OnePlus 9’un özellikleriyle ilgili bazı ayrıntıları da paylaştı.

OnePlus 9

OnePlus 9 serisinin piyasaya sürülmesi için henüz çok erken. Ama bu telefonun bir gün geleceğini anlıyoruz. Farkında değilseniz, OnePlus yılın ilk yarısında bir dizi amiral gemisi akıllı telefonu ve ikinci yarısında başka bir seri çıkaran ender şirketlerden biridir. Diyelim ki, orijinal OnePLus 8 2020’nin başlarında duyurulmuştu. Ve OnePlus 8T daha yeni çıktı. Bu bakımdan OnePlus 9 ile ilgili haberlerde tuhaf bir şey yok. Üstelik Max J buna ‘seri’ diyor. Yani en azından OnePlus 9 ve 9 Pro modellerinin lansmanını dört gözle bekleyebilirsiniz.

OnePlus 9 Söylenti Özellikleri

Bir amiral gemisi ürün serisi olarak OnePlus 9 serisi, kesinlikle yeni nesil Snapdragon 8 serisi amiral gemisi SoC’yi (muhtemelen Snapdragon 875) kullanacak. Dahası, önümüzdeki amiral gemisi akıllı telefonlarının hepsinin en az 120Hz yenileme hızına sahip olacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda, büyük akıllı telefon üreticileri en hızlı şarj teknolojisi unvanı için yarışıyor. Bu anlamda OnePlus rakiplerinin gerisinde kalamaz. Ve tahmin ediyoruz ki OnePlus 9’un şarj gücü en az 65W olacak.

Bir başka ilginç şey, OnePlus telefonları her zaman fotoğrafçılığa odaklanıyor. Ve yaklaşan OnePlus 9 bir istisna olmamalı. Tahmin edeceği gibi, 64 megapiksel CMOS ile güçlendirilecek.

Bu yakışıklı hakkında pek fazla bilgi yok. Ve bu mantıklı çünkü Nisan 2021’de piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

.

OnePlus 9OnePlus Limonata