OnePlus 8T’nin yanı sıra 14 Ekim’de 5 Akıllı Telefon Daha Olacak [Updated]


Güncelleme: OnePlus, akıllı telefonlar değil 5 yeni ürün piyasaya sürecek.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Tanınmış bir haberci @IshanAgarwal’a göre, OnePlus, OnePlus 8T’ye ek olarak Hindistan ve diğer pazarlarda en az 5 yeni ürün piyasaya sürecek.

Agarwal, bu cihazların ne olduğu konusunda ayrıntılı bilgi vermedi, ancak, “Bunlardan en azından birini tahmin edemezsiniz. Sanırım hiçbir yerde bahsedilmedi / sızdırılmadı ‘. Sonraki tweetlerde sadece yazdı “bas” kelimesi, bir tür ses ekipmanına işaret ediyor. Bu nedenle, gerçek kablosuz kulaklık veya Bluetooth hoparlör olasılığını göz ardı etmiyoruz.

Bu arada, akıllı telefonlara ek olarak, OnePlus çoktan sırt çantaları, çeşitli kablolu kulaklıklar, gerçek kablosuz kulaklıklar, TV’ler ve diğer ürünleri piyasaya sürdü.

OnePlus 8T 5G, 14 Ekim’de piyasaya sürülecek. 120Hz Fluid AMOLED ekran, Snapdragon 865 SoC, 48MP dört kamera, 12GB RAM, yerleşik 4500mAh pil, 65W hızlı şarjı destekleyen ve çok daha fazlası.

OnePlus 8T Ekranı

Ancak ekrana odaklanmak istiyoruz çünkü bu, cihazın en büyük satış noktası olacak.

OnePlus 8T akıllı telefon 2.5D esnek bir ekran kullanacak. İkincisi, 120Hz yenileme hızını ve 8192 parlaklık ayarını destekleyecektir. Ek olarak, yetkili bir DisplayMate A + sertifikası da alacak. Gördüğünüz gibi OnePlus 8T’nin ekran kalitesi gerçekten güçlü.

OnePlus bu ekrana çok emek ve para harcadı. OnePlus, benzersiz ve özel bir ekranı özelleştirmek için araştırma ve geliştirmeye 100 milyon yuan (14,65 milyon dolar) yatırım yaptı.

Söylendiği gibi, OnePlus 8T’nin ekranı 8192 seviyeli otomatik parlaklık ayarına ve JNCD ortalaması 0.3’e sahiptir. İlki, bu OnePlus 8T ekran yükseltmesinin en önemli özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. OnePlus 8 serisinin 4096 seviyeli parlaklık ayarı ile karşılaştırıldığında, deneyim daha hassas ve rahat olacak. Örneğin, daha parlak bir ortamdan daha karanlık bir ortama geçerken, ışıktaki ani değişiklikler akıllı telefon ekranının parlamasını artırır. 8192 seviyeli parlaklık ayarı, ekran parlaklığını yumuşatmaya ve daha yumuşak bir görüş sağlamaya yardımcı olabilir.

JNCD’ye gelince, bu esas olarak ekranın renkli görüntüsü ile ilgilidir. JNCD, renk doğruluğunu tartmanın iyi bir yoludur. Genellikle renk kaydırma seviyesini yansıtmak için kullanılır. Değer ne kadar küçükse, renk kayması o kadar küçük ve renkli ekran o kadar doğru olur. Gördüğünüz etki daha gerçekçi.

Almanya’da Amazon’un verdiği bilgiye göre makinenin fiyatının 599 Euro’dan başlaması bekleniyor.

.

aslanağzı 865oneplusOnePlus 8T