OnePlus 8T, yeni OxygenOS 11.0.2.3 güncellemesinde pil ömrünü ve diğer çeşitli iyileştirmeleri alır!


Bu ayın başlarında OnePlus, OnePlus 8T adlı en son amiral gemisi ürününü piyasaya sürdü. Akıllı telefon, OnePlus 8’in geliştirilmiş bir versiyonu olarak lanse ediliyor. Beklendiği gibi, akıllı telefon 120Hz ekran paneli, 65W ultra hızlı şarj yetenekleri, Snapdragon 865 yonga seti, dörtlü arka kamera modülü ve çok daha fazlası gibi amiral gemisi sınıfı donanımlarla birlikte geliyor. . Resmi lansmanından bu yana, Çin akıllı telefon Canvas duvar kağıdı özelliklerini ve çeşitli iyileştirmeleri getiren ilk güncellemeyi çoktan yayınladı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus 8T, OxygenOS 11.0.2.3 yazılım güncellemesini alıyor!

Eh, OnePlus şimdi başka bir güncellemeyi başlatmaya başladı ve bu sefer diğer birkaç optimizasyonla birlikte pil ömründe iyileşme arayışındayız. Tamamen yeni yazılım güncellemesi OxygenOS 11.0.2.3’ü akıllı telefona getiriyor. Güncelleme şu anda Hindistan, Avrupa ve Kuzey Amerika için kullanıma sunuluyor. Her bölge için yapı numaralarını aşağıda bulabilirsiniz.

 • İÇİNDE: 11.0.2.3.KB05DA
 • AB: 11.0.2.3.KB05BA
 • NA: 11.0.2.3.KB05AA

Daha önce de belirtildiği gibi, bu önemli bir güncelleyici değil, bunun yerine tabloya çeşitli iyileştirmeler ve optimizasyonlar getiriyor. Azaltılmış ısı üretimi ile birlikte optimize edilmiş güç tüketimini araştırıyoruz. OnePlus ayrıca gecikmeyi azaltacak Bluetooth bağlantısını optimize etti. Güncelleme ayrıca pili daha da iyileştirecek akıllı 5G işlevini de geliştirdi. Son olarak, birkaç hata düzeltmesiyle birlikte genel sistem kararlılığına bakıyoruz.

Cihaza sahipseniz ve yukarıda belirtilen bölgede ikamet ediyorsanız, cihazınız yeni OxygenOS 11.0.2.3 güncellemesini zaten almış olabilir. Alternatif olarak, OnePlus 8T akıllı telefonunuzdaki Yazılım Güncelleyiciyi kullanarak da güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. OnePlus, yazılım güncellemelerini oldukça ciddiye alan birkaç akıllı telefon markasından biridir. Şirket, deneyimi daha sorunsuz ve daha iyi hale getirmek için akıllı telefonlarında çok sayıda güncelleme yapıyor.

Tam değişiklik günlüğü

OnePlus, OxygenOS 11.0.2.3 güncellemesinin tüm değişiklik günlüğünü forumunda yayınladı. Tembel hissediyorsanız, aşağıda aynısını bulabilirsiniz.

 • Sistemi
  • Optimize edilmiş sistem güç tüketimi ve ısı üretimini azaltma
  • Küçük bir olasılıkla masaüstünde simgelerin görüntülenmemesi sorunu düzeltildi
  • Geliştirilmiş sistem kararlılığı ve bilinen sorunlar düzeltildi
 • Bluetooth
  • Gecikmeyi azaltmak için optimize edilmiş Bluetooth bağlantısı
  • Geliştirilmiş bağlantı kararlılığı
 • Fotoğraf Galerisi
  • Önizleme fotoğrafı yüklerken anormal görüntü sorunu düzeltildi
  • Pil dayanıklılık kapasitesini artırmak için akıllı 5G işlevi optimize edildi

Yukarıdaki değişiklik günlüğü tüm önemli değişiklikleri kapsasa da, hala bir şey bıraktığımızı düşünüyorsanız, aşağıya bir yorum bırakarak bize bildirebilirsiniz.

.

oneplusOnePlus 8TOnePlus 8T güncellemesiOxygenOSOxygenOS 11.0.2.3