OnePlus 8T Pahalı Yine de Sıradışı Olacak


OnePlus, OnePlus 8’in güncellenmiş sürümünü başlatacak şekilde ayarlandı. İnternette birçok sızıntı ortaya çıkıyor ve en son sızıntı OnePlus 8T fiyatlarını ortaya çıkardı. OnePlus, OnePlus 8T’nin gelişini resmen duyurdu. OnePlus 8T, 14 Ekim’de gerçekleşecek bir çevrimiçi lansman etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak. Ancak, sızdırılan fiyatlar hakkında karışık bir düşünceye sahibim.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus 8T

Bir zamanlar amiral gemisi katil cihazlarıyla tanınan OnePlus köklerini unutuyor. Sızan fiyatlar ve beklenen özellikler, küçük yükseltmeleri ve pahalı bir fiyat etiketi olan bir cihazı özetliyor. Özetle, yaklaşan OnePlus 8T cihazının OnePlus 8 Pro’dan 100 $ daha pahalı olması bekleniyor. Ve değişiklikler? Pek değil!

Sızıntı bir Twitter kullanıcısı Avrupa’da OnePlus 8T fiyatlandırmasını iddia eden. Ona göre 2 varyant olacak. Vanilya versiyonu 8GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip olacak. Fiyat 799 £ (~ 1021 $) olacak. Üst düzey model 12GB RAM ve 256GB dahili depolama ile birlikte gelir. 899 € (~ 1150 $) olarak fiyatlandırılacaktır.

Oneplus 8T: Küçük güncellemeler

OnePlus 8T

Telefonu, sunduğu özellikler olmadan yargılamak haksızlık olur. Bu nedenle, size özellikleri de anlatayım. OnePlus 8T’nin 120Hz yenileme hızına sahip bir FHD + ekranla gelmesi bekleniyor. Bu sefer düz bir ekran olacak. Bir Snapdragon 865 Plus olmalı. Ve 65W hızlı şarj desteğine sahip biraz daha büyük 4.500 mAH pil.

Kutudan çıkan Android 11’i unutmamak gerekir. Geliştirilmiş bir sensör olması gereken 48 megapiksellik bir birincil olacak, ancak bazı sızıntılar aynı sensörü OnePlus 8 Pro’dan gösteriyor. Bu özellikler ne de fiyat etiketi akıllara durgunluk vermiyor. OnePlus’ın 8T’yi nasıl pazarlayacağını merak ediyorum. Sızdırılan teknik özelliklere göre 65W şarj olabilir. İronik bir şekilde Realme, 65W şarj ile orta sınıf pazarını işgal etti.

OnePlus 8 Pro’dan ne kadar farklı olacağına dair bir de soru var. Fiyat karşılaştırmasından, OnePlus 8 Pro şu an itibariyle 899 dolardan satılıyor. Ve 999 $ civarında, 8T’ye sahip olacaksınız. Vay be, OnePlus bu fiyat etiketi için bazı özelliklerle bizi gerçekten şaşırtmalı. OnePlus 8T ayrıca pek çok rekabetle karşı karşıya kalacak. Bunlardan biri yaklaşan Xiaomi Mi 10T serisi ve ayrıca iPhone 12 serisi.

Ayrıca Oku: YENİ KAÇAK, XIAOMI MI 10T SERİSİ İÇİN DAHA UCUZ FİYATLAR ÖNERİYOR

.

OnePlus 8TOnePlus 8T fiyatıoneplus 8t fiyatlandırmasıOneplus 8t pahalıoneplus 8t pahalı fiyatlandırmaoneplus 8t sızdırılmış fiyat