OnePlus 7 ve 7T, 2020’de Android 11 tabanlı OxygenOS 11’i edinmeyecek


OnePlus’ın, OnePlus 8 amiral gemileri için Android 11 tabanlı OxygenOS 11’e bir ürün yazılımı güncellemesi sunmayı başaran Google’ın ardından ilk şirket olmasına rağmen, markanın diğer aygıtları daha az şanslıydı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus 7 ve 7T, 2020’de Android 11 tabanlı OxygenOS 11’i edinmeyecek

Resmi OnePlus forumunda, diğer cihazlar ve özellikle OnePlus 7 için güncelleme sorunu gündeme getirildi. Cevap, resmi destek sayfasının moderatörlerinden biri tarafından verildi. Ona göre güncelleme, gelecek yıla kadar önceki nesil akıllı telefonlar için mevcut olmayacak.

Android 11 ile birlikte bu cihazların OxygenOS 11 kullanıcı arayüzünü bir dizi görsel ve işlevsel ince ayar ile aldığını hatırlayın. Bu gecikmenin sebebi henüz tam olarak belli değil.

OnePlus 7 Pro

OnePlus kurucu ortağı, başka bir marka yaratmak için şirketten ayrılmaya karar verdi

OnePlus ofisinden ilginç haberler geldi. Çinli akıllı telefon üreticisinin kurucu ortağı Carl Pei, yeni bir girişim kurmak için görevinden ayrılıyor. Şu anda, herhangi bir bilgi söylentilerden başka bir şey değil, ancak Pei tarafından dolaylı olarak birkaç kez doğrulandı.

Bunu tam olarak çok yakında öğrenebileceğiz. Pei’nin bunu OnePlus 8T’nin sunumundan hemen sonra resmi olarak duyuracağını söylüyorlar.

Carl Pei, mobil endüstride tanınmış bir kişiliktir. Pete Lau ile son sekiz yıldır çalışarak OnePlus akıllı telefonlar geliştiriyor. Büyük olasılıkla, ayrıldıktan sonra bile, Carl bu markayla yakından ilişkili olacaktır. Çünkü onun sayesinde ününü kazandı.

Tabii ki, ortalama bir alıcının gözünde, OnePlus o kadar ünlü bir akıllı telefon şirketi değil, ancak hayranları bu markaya yazılım geliştirmedeki yenilik için değer veriyor ve yakın zamana kadar çoğu, markayı en iyi Çinli akıllı telefon şirketi olarak görüyor.

Bazı kaynaklar Pei’nin şirketten birkaç hafta önce ayrıldığını söylüyor. Belki de yaklaşan sunumda artık tanıdık bir yüz görmeyeceğiz.

Pek çok hayran Pei’yi açık bir insan olarak tanıyor. Sosyal ağlarında ve birçok incelemede, şirketin tüm üretim aşamalarından sakince bahsediyor, diğer şirketlerin temsilcilerinin genellikle konuşmaktan korktuğu çeşitli sırlar veriyor.

.

OnePlus 7OnePlus 7 Android 11OnePlus 7 OxygenOS 11Oneplus 7 ProOneplus 7TOnePlus 7T OxygenOS 11Oneplus 7T proOnePlus OxygenOS 11OxygenOS 11