Oneplus 7 Pro bir gazete ilanında görünür, adı ve temel özellikleri onaylar


Oneplus hayranlarının, yaklaşan amiral gemisi cihazına ilk resmi bakışlarını almadan önce yalnızca birkaç gün daha beklemeleri gerekmesine rağmen, geçmişte cihazda sürekli bir sızıntı olduğunu gördüğümüzden, yaklaşan cihazlarla ilgili çok fazla sır kalmayacak. bir kaç gün. Bir süre önce, OnePlus 7 Pro’nun 3x Zoom ile geleceğini öğrendik ve şimdi, yaklaşan cihazla ilgili daha fazla bilgi oldukça sıra dışı bir şekilde ortaya çıktı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


14 Mayıs resmi açılışının öncesinde, Oneplus 7Pro, ABD’nin herhangi bir yerinde, temel özelliklerinden birkaçını doğrulayan bir gazete ilanında ortaya çıktı. İlk olarak @Dave tarafından görüldü, Oneplus tam sayfa bir reklama götürdü The New York Times’da Oneplus 7 Pro’nun bazı özelliklerini tanıtmak için. Önceki sızıntılardan daha önce açıklandığı gibi ve reklama eşlik eden taslaktan da anlaşılacağı gibi, Oneplus 7 pro üçlü kamera kurulumu ve USB-C bağlantı noktasına sahip olacak. Aynı zamanda büyük bir bataryaya ve kulaklık jakının bulunmamasına işaret ediyor, ancak en büyük paket servisi, açıkça mevcut olan açılır selfie kameranın varlığı.

oneplus 7 pro

İki endüstri liderinin en son katlanabilir telefonlarında yapılan açık bir araştırmada, Reklam, Oneplus 7 Pro’nun “2000 $ fiyat etiketi yok. ” Bu da yaklaşan cihazın kendi kategorisindeki herhangi bir cihazdan çok daha ucuz olacağının bir göstergesi. Reklam ayrıca, cihazın çerçevesiz ve çentiksiz olacağını, “uygulama gecikmesi” veya “bloatware” sunmazken “çan ve ıslıksız” olacağını, “rastgele müzik” olmadığını söylüyor.

Ayrıntılı ayrıntı özellikleri ve özellikleri lansman tarihine kadar açıklanmayacak, ancak giderek artan sızıntıları ve söylentileri buradan yakalayabilirsiniz.

.

oneplusOnePlus 7Oneplus 7 Pro